Bolhapiac Tételek száma: 165
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
412771
11568
146
Flea Market
Háború előtti karos konyhamérleg + 12 darabos súlykészlet (1-20 dkg) 412710
11569
146
Flea Market
2 db szalma kép keretben 25x40 cm 413761
11570
146
Flea Market
Nagy kelengye tétel: Terítök, zsebkendők, egyéb fehérneműk. Mind kézi hímzéssel és horgolással a XX. század elejéről nagy dobozban / Large folk art lot of clothes and tableware all hand-embroidered 413707
11571
146
Flea Market
cca 1900 Kelengye: 8 darab függöny ágytakaró és egyéb fehérnemű kézí hímzéssel egészen 2,5 méteres darabokigű / Hand-embroidered pieces of folk art bedsheets and curtains up to very large sizes 410312
11572
146
Flea Market
Vegyes üveg és kerámia tétel: bohóc, elefánt(sérült), papagáj, szánkó, vajas tál, stb. 410286
11573
146
Flea Market
9 db különböző méretű képkeret 412089
11574
146
Flea Market
Alabástrom oroszlánfigura márvány talapzaton / Alabaster lion figure on marble 12x6 cm 410915
11575
146
Flea Market
Téli tájat ábrázoló nagyméretű gobelin szép keretben 69x84 cm 413900
11576
146
Flea Market
PIKO modell-vasút tétel: Mozdony, két vagon, sok sín, mind hibátlan állapotban / Model-train set in good shape 413699
11577
146
Flea Market
cca 1900 2 db Kézi csipke asztalterítő 25x20 cm és 4 db csipke-zsebkendő 14x14 cm / Hand-embroided tableclothes and 4 napkins 413702
11578
146
Flea Market
cca 1900 9+1 db Kézi csipke és kézi hímzésű terítőcske d:16, 20cm / 10 Hand-embroided tableclothes 420558
11579
146
Flea Market
3 db gömb formájú olajmécses bontatlan dobozban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft