Bolhapiac

Tételek száma: 165

Háború előtti karos konyhamérleg + 12 darabos súlykészlet (1-20 dkg)
11568.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

2 db szalma kép keretben 25x40 cm
11569.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy kelengye tétel: Terítök, zsebkendők, egyéb fehérneműk. Mind kézi hímzéssel és horgolással a XX. század elejéről nagy dobozban / Large folk art lot of clothes and tableware all hand-embroidered
11570.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1900 Kelengye: 8 darab függöny ágytakaró és egyéb fehérnemű kézí hímzéssel egészen 2,5 méteres darabokigű / Hand-embroidered pieces of folk art bedsheets and curtains up to very large sizes
11571.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Vegyes üveg és kerámia tétel: bohóc, elefánt(sérült), papagáj, szánkó, vajas tál, stb.
11572.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

9 db különböző méretű képkeret
11573.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Alabástrom oroszlánfigura márvány talapzaton / Alabaster lion figure on marble 12x6 cm
11574.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Téli tájat ábrázoló nagyméretű gobelin szép keretben 69x84 cm
11575.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

PIKO modell-vasút tétel: Mozdony, két vagon, sok sín, mind hibátlan állapotban / Model-train set in good shape
11576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1900 2 db Kézi csipke asztalterítő 25x20 cm  és 4 db csipke-zsebkendő 14x14 cm / Hand-embroided tableclothes and 4 napkins
11577.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1900 9+1 db Kézi csipke és kézi hímzésű terítőcske d:16, 20cm / 10 Hand-embroided tableclothes
11578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db gömb formájú olajmécses bontatlan dobozban
11579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft