https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
1
11526.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben
1
11527.

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 500 Ft
6,78
EUR
,
7,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.
1
11528.

Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások
1
11529.

30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 500 Ft
4,07
EUR
,
4,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)
1
11530.

Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)
1
11531.

Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)
1
11532.

Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben
1
11533.

Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!
1
11534.

1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!
1
11535.

22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
EUR
,
78,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!
1
11536.

Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
35 000 Ft
94,85
EUR
,
109,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel
1
11537.

Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz