1926 Magyar Grafika. Az összes grafikai iparágakat fejlesztő havi folyóirat. Sok színes képpel, reklámmal, mintával Szerk. és kiadja Biró Miklós. VII. évf. 3-4. szám
1936 Az Újság 50 oldalas, képes különszáma VI. György koronázására (a borító sérült)/ Special edition for the coronation of Eward VI. 50p, photos (damaged cover)
cca 1930 Utazás Erdélyben: A Szent István cikóriagyár albuma gyűjthető képekkel 42 darab kép benne van a 64-ből / Travel in Transylvania collectable pictures in album 42 out of 64
Herczegh Ferenc: Új idők Társadalmi, szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap teljes évfolyama aranyozott kiadói félvászon kötésben két kötetben, jó állapotban (egyik gerinc elvált)