Nyomtatványok / Printed materials Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
314498
11292
124
1916 Német dombor litho részvétkártya elesett katonának / WW. I. German embossed condolence-card 14x8 cm 299639
11293
124
cca 1930 Mit kell tudni a Baross Szövetségről 16 oldalas nyomtatvány + levelezőlap és csekk 285045
11294
124
cca 1900 Varrógépgyár reklámos számla kartonpapíron () / Sewing-machines factory invoice 313652
11295
124
1500
Pfanderspitze Panoramacard 313629
11296
124
cca 1900 Strassburg fotó Elzász konzevgyár reklámmal / Strassburg photo with Elsace-Tin-factory commercial (stained) 314212
11297
124
cca 1900 Roma leporello füzet 26 fotóval dombor litho borító térképpel (borító sérült) / Roma booklet with 26 town-view photos, Emb. litho cover with map (cover damaged) 12x18 cm 313610
11298
124
1939 Magyar Könyvnap: Dante kiadó ajándék-meghívó és pénzbeszedő emlékeztető 310591
11299
124
cca 1900 Dekoratív dombornyomott litho újévi üdvözlőkártya / Embossed litho New Year greeting-card 13x9 cm 316892
11300
124
cca 1860 3 db meghívó a Pallavicini és Erggelet család estélyeire Ramming von Riedkirchen tábornok részére / 3 invitation cards 291587
11301
124
1932 Magas rangú rendőrtiszt halálozási értesítője / Obituary of a policeman 196111
11302
124
1937 Nemzetiszocialista propaganda falragasz Winterhilfswerk 8x15cm / propaganda label 307548
11303
124
1899 Keresztelő-boríték; dombornyomott aranyozott papír csipke-betétekkel és díszítéssel / Baptising-envelope embossed litho, with lace ornaments 11x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft