https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok / Printed materials

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!
1
11578.

1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
EUR
,
78,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 Röpke Lapok. Nyomdászati és művészeti időszaki ismeretterjesztő ujság az érdeklődő nagyközönség számára. Megjelenik rendszertelenül. Szerk. és kiad. Kner Izidor, Gyoma XV. évf. 2. sz. (hátlap hiányzik)
1
11579.

1913 Röpke Lapok. Nyomdászati és művészeti időszaki ismeretterjesztő ujság az érdeklődő nagyközönség számára. Megjelenik rendszertelenül. Szerk. és kiad. Kner Izidor, Gyoma XV. évf. 2. sz. (hátlap hiányzik)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1860 Meghívó Albrecht főherceg  vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for Erzherzog Albrecht`s dinner 19x13 cm
1
11580.

cca 1860 Meghívó Albrecht főherceg vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for Erzherzog Albrecht`s dinner 19x13 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1860 Meghívó Pallavicini márkiék  vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for Marquis Pallavicini`s dinner 15x9 cm
1
11581.

cca 1860 Meghívó Pallavicini márkiék vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for Marquis Pallavicini`s dinner 15x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1860 Meghívó Geymüller báró  vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for baron Geymüller`s dinner 18x10 cm
1
11582.

cca 1860 Meghívó Geymüller báró vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for baron Geymüller`s dinner 18x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1860 Meghívó Andreas Freiherr megyéspüspök vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for bishop and metropolit von Andreas Freiherr von Schaguna`s dinner 18x10 cm
1
11583.

cca 1860 Meghívó Andreas Freiherr megyéspüspök vacsorájára Wilhelm Ramming tábornoknak / Invitation card for bishop and metropolit von Andreas Freiherr von Schaguna`s dinner 18x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 P. Fabatz jelzéssel: Derby nyomat keretben 40x30 cm
1
11584.

cca 1920 P. Fabatz jelzéssel: Derby nyomat keretben 40x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1920 6 db litho szentkép és elsőáldozó oklevél
1
11585.

cca 1920 6 db litho szentkép és elsőáldozó oklevél

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1927-1937 8 db magazin és melléklet: Új magyarság, Egészség, Vasárnapi újság + cca 1940 Társadalombiztosító Intézet 4 db nem használt nagyméretű kartoték
1
11586.

1927-1937 8 db magazin és melléklet: Új magyarság, Egészség, Vasárnapi újság + cca 1940 Társadalombiztosító Intézet 4 db nem használt nagyméretű kartoték

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1945 Buda az ostrom után 12 grafikát tartalmazó 200 példányban készült nagyméretű album  123/200 35x50 cm
1
11587.

1945 Buda az ostrom után 12 grafikát tartalmazó 200 példányban készült nagyméretű album 123/200 35x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1936-1942 4 db szép állapotú érdekes meghívó (Promontoria-bál, Bölcsészbál, Erdélyi táncestély)
1
11588.

1936-1942 4 db szép állapotú érdekes meghívó (Promontoria-bál, Bölcsészbál, Erdélyi táncestély)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tolnay Ákos (1861-?): Litográfia 69x89cm paszpartuban
1
11589.

Tolnay Ákos (1861-?): Litográfia 69x89cm paszpartuban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 500 Ft
9,49
EUR
,
10,94
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz