~1920 2db kézzel faragott, sárkányokat megelevenítő könyvtámasz, helyenként sérült részekkel, 16cm-es magassággal / Cca. 1920 Two handmade dragon shaped bookends with slightly damaged parts and with 16cm high
Rendkívül dekoratív Biedermeier pohár aranyozott csíkokkal. kézzel felvitt díszítéssel, két színű üvegtesttel, 14cm-es magassággal és szép állapotban / Decorative Biedermeier glass with golden stripes, with handmade decoration, in to colors glass and in good condition
cca 1880 Fischer (a herendi manufaktúra alapítói) kerámia bárói család részére (restaurált) / Ceramic tile made for nobel family. Fischer J. (repaired) 30x23 cm