Bolhapiac / Flea market

Tételek száma: 128

cca 1920 Noris Prontor II. márkájú ööszecsukható fényképezőgép / Vintage camera
11716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1920 2db kézzel faragott, sárkányokat megelevenítő könyvtámasz, helyenként sérült részekkel, 16cm-es magassággal / Cca. 1920 Two handmade dragon shaped bookends with slightly damaged parts and with 16cm high
11717.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

D.R.P. jelzésű kis hordozható szivarvágó / Old portable cigar-cutter with D.R.P. sign
11718.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Díszes alpakka ételfogó szép állapotban és 14cm-es hosszúsággal / Decorative food pliers
11719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rendkívül dekoratív Biedermeier pohár aranyozott csíkokkal. kézzel felvitt díszítéssel, két színű üvegtesttel, 14cm-es magassággal és szép állapotban / Decorative Biedermeier glass with golden stripes, with handmade decoration, in to colors glass and in good condition
11720.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Eredeti BENETT hordozható amerikai körfejes írógép, hiányzó klaviatúrával, tokjában / Original BENETT portable american typewriter, without keyboard
11721.

Kikiáltási ár:
800 Ft

cca 1880 Fischer (a herendi manufaktúra alapítói) kerámia bárói család részére (restaurált) / Ceramic tile made for nobel family. Fischer J. (repaired) 30x23 cm
11722.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Katonai díszszázadi sapka teljesen új állapotban és 56-os méretben
11723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kis méretű üveg elefántszobor / Small glass elephant sculpture
11724.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hordozható olajozó csavaros csepegtető fejjel (10,5cm magas) / Portable oiler
11725.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Régi reklámokkal ellátott kis hordozható szivarvágó / Old portable cigar-cutter
11726.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kézi hajtású mechanikus zenélő doboz szép hangzással (Beethoven - Für Elise dallammal) / Small mechanical music machine with beautiful sound
11727.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft