Stich

Zahl der Lose: 7

XVII. sz. első harmada-közepe Daniel Meisner (1585-1625): Errantibus Viam Monstrare, Siseck in Ungarn (Sziszek vára Magyarországon),Sziszek vára a Száva a Kupa folyók között, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, a felületén kopásnyommal, 9,5x14,5 cm/   cca First fird-middle of the XVII century Daniel Meisner (1585-1625): Errantibus Viam Monstrare, Siseck in Ungarn, Sisak fortress between Sava and Kupa rivers, copper engraving, paper, without sign, in passe-partout, in wooden frame, worn, 9,5x14,5 cm
10290.

XVII. sz. első harmada-közepe Daniel Meisner (1585-1625): 'Errantibus Viam Monstrare', Siseck in Ungarn (Sziszek vára Magyarországon),Sziszek vára a Száva a Kupa folyók között, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, a felületén kopásnyommal, 9,5x14,5 cm/ cca First fird-middle of the XVII century Daniel Meisner (1585-1625): 'Errantibus Viam Monstrare', Siseck in Ungarn, Sisak fortress between Sava and Kupa rivers, copper engraving, paper, without sign, in passe-partout, in wooden frame, worn, 9,5x14,5 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben
10291.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1847 Lánchíd fametszetű illusztrációja a The Illustrated London News 1847. nov. 20. számában, angol nyelvű rövid híradással, az első és az utolsó lap a gerincen szakadt, 321-336 p., újság: 42x29 cm, illusztráció: 17,5x23,5 cm
10292.

Rufpreis:
6 000 HUF
1847 Sárvári báró Eötvös József (1798-1883) hétszemélynök, a királyi ügyek fő igazgatójának névnapjára a hivatal személyezete által készíttetett litográfia. 26x37 cm
10293.

Rufpreis:
4 000 HUF
22
Goebel Károly (1824-1899) festménye után kőbe rajzolta Engerth Vilmos (1818-1884) Pesten: Huszár-tábor. A Magyarországi Műegylet tagjainak 1867-68 évekre. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta J. Stonfs Bécsben. Üvegezett fa keretben, 44,5×73 cm. Ritka kőnyomat, a színes változat mellett ismert egy nem színes is! Lap jobb és bal szélén apró felületi sérüléssel.
10294.

Goebel Károly (1824-1899) festménye után kőbe rajzolta Engerth Vilmos (1818-1884) Pesten: Huszár-tábor. A Magyarországi Műegylet tagjainak 1867-68 évekre. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta J. Stonf's Bécsben. Üvegezett fa keretben, 44,5×73 cm. Ritka kőnyomat, a színes változat mellett ismert egy nem színes is! Lap jobb és bal szélén apró felületi sérüléssel.

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
cca 1900 Ferenc József (1830-1916) osztrák császár és magyar király, heliogravűr (fénnyomat), facsimile aláírással, kissé foltos, 25,5x20,5 cm / Portrait of Franz Joseph I, heliogravure, 25,5x20,5 cm
10295.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1900 Habsburg-Lotaringiai Rudolf (1858-1889) osztrák főherceg, magyar királyi herceg, heliogravűr (fénnyomat), facsimile aláírással, kissé foltos, egyik sarkán törésnyommal, 25,5x20,5 cm / Rudolf Franz Karl Joseph von Habsburg-Lothringen, heliogravure, 25,5x20,5 cm
10296.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF