Militaria

Zahl der Lose: 127

1914 Egy három lövést kapott, később felgyógyult katona koponyaröntgen fotója, rajta felsorolva a sebesülések jellegével, rendkívül unikális fotódokumentum, kartonra ragasztva, kisebb felületi sérülésekkel, 15×18 cm / 1914 Photo of a radiography of soldiers scull who received 3 head shots and later recovered, with description of the type of wounds, on cardboard, very unique collectors item, with some minor flaws,15×18 cm
12260.

1914 Egy három lövést kapott, később felgyógyult katona koponyaröntgen fotója, rajta felsorolva a sebesülések jellegével, rendkívül unikális fotódokumentum, kartonra ragasztva, kisebb felületi sérülésekkel, 15×18 cm / 1914 Photo of a radiography of soldier's scull who received 3 head shots and later recovered, with description of the type of wounds, on cardboard, very unique collector's item, with some minor flaws,15×18 cm

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1945 Német katonáknak leszórt szovjet röpcédula 1945 évforduló - sorsforduló címmel, német nyelven, jó állapotban / 1945 Soviet red army propaganda flyer to German soldiers in good condition
12261.

1945 Német katonáknak leszórt szovjet röpcédula "1945 évforduló - sorsforduló" címmel, német nyelven, jó állapotban / 1945 Soviet red army propaganda flyer to German soldiers in good condition

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1910-1945 Nyitrán született hivatali tisztviselő Arthold / Arató Emil iratanyaga, benne számos miniszter, honvédelmi miniszter: Csáky Károly, Gömbös Gyula, Rátz Jenő, Bartha Károly saját kezű és Böhm Vilmos nyomatos aláírásaival + 30 db hozzá kapcsolódó egyéb irat.
12262.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1942 A Légoltalmi Liga - szegények ingyen gázálarca, kartonplakát, Klösz Nyomda, szign.: Fery Antal, szép állapotban, 23,5×17 cm
12263.

Rufpreis:
6 000 HUF
1940-1941 Erdélyi és délvidéki bevonulási emlék szalagok, alkalmi bélyegzővel / 1940-1941 Transylvania, Banat, Backa Hungarian troops enty commemoratíve ribbons
12264.

Rufpreis:
5 000 HUF
1811 Osztrák haditengerészeti lengő és lobogó színezett rézmetszetű képe, hajtott, 16×26 cm / 1811 Austrian navy pennant and flag, engraving on paper, folded, 16x26 cm
12265.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
1939 Magyar katonai csapatok bevonulása a Felvidékre, a füleki vár irredenta emlékműve, 5 db kivehető, fotósarokkal rögzített fotó, kartonon, feliratozva, 6,5×8,5 cm
12266.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1890 A cs. és királyi 51-es Heinrich főherceg gyalogezred tisztikara Kolozsváron, fotó jó állapotban, feliratozott paszpartuban, 17×23 cm / 1890 Austro-Hungarian infantry regiment 51 Archduke Heinrich in Cluj/Klausenburg, group photo with the officers, in passepartout with description, 17×23 cm
12267.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1912 Moritz Auffenberg von Kamarów (1852-1928) altábornagy, az Osztrák-Magyar Monarchia hadügyminiszterének portréja, későbbi keretben, 37×27 cm / 1912 General Moritz Auffenberg von Kamarów (1852-1928), Austro-Hungarian Imperial and Royal Minister of War, portrait, 37×27 cm
12268.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
9
cca 1900 Budapest, csendőrlaktanya belső udvara lovasokkal, kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 20×26 cm
12269.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1941 M. Kir. József Nádor 2. Honvéd Gyalogezred tisztikara, kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 18,5×25,5 cm
12270.

Rufpreis:
5 000 HUF
23
1913 K. u.k. Telegraphenkurs 3 Kurs, kartonra kasírozott fotó, 16,5×22 cm / Austro-Hungarian telegraph school, photo on cardboard, 16,5×22 cm
12271.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF