Foto

Zahl der Lose: 449

1893 Tóth Kálmán (1831-1881) költő Bajára szánt szobrának terve, fotó kartonra ragasztva, szakadással, sérüléssel, 24×15 cm
11977.

Rufpreis:
8 000 HUF
1896 Bp., X-te Internationale Wander-Versammlung der Bohr-Ingenieure und Bohr-Techniker, kartonra kasírozott, feliratozott csoportkép, pl. ifj. Riedl Frigyes, az Operaház kasírozó mesterének fia, H. J. Uijldert holland gyémántkereskedő, stb., 27×38 cm, karton: 41×41 cm
11978.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
1924 Nyíregyháza, az evangélikus egyház vegyes énekkara, kartonra kasírozott fotó, kopott karton, 17×23 cm
11979.

Rufpreis:
4 000 HUF
1933 Prag-hunt akadályverseny, feliratozott fotó, szélén és felületén sérülésekkel, kartonra ragasztva, Faragó fotó, 40×29,5 cm
11980.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1930 8 db nagy méretű, művészi igényű fotó Zeppelin LZ-3, LZ-10, LZ-127, LZ-129 léghajókról, hangárokról / cca 1930 8 Large photos of Zeppelin balloons in hangars... 40x30 cm
11981.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1920-1930 Táncoslányok, Judenberg jelzett fotója, sarkain törésnyomok, 24×30 cm
11982.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
cca 1925 Kecskemét, Csillag fényképész pecsétjével jelzett, vintage fotó egy leánynevelő intézet tanulóiról; az előtérben zászló, rajta részben olvasható szöveg, helytörténeti szempontból további kutatásra érdemes; kasírozva, 17x23 cm
11983.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1890 Nagyméretű családi porté fotó, Bp., Goszleth István műterméből, fotó kartonon, 18x25 cm, karton: 25x31,5 cm
11984.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1860-1890 Nemesi család fotóalbuma, feltehetőleg erdélyi vagy erdélyi kötődésű család hagyatékából, 70 db fotó portré fotó, rajta azonosításra váró személyekkel, benne kolozsvári Veress Ferenc, Tauffer Gyula, Marselek F, Brassó, Samuel Herter, Marosvásárhely, Ciehulski P., Ciehulsi és Wargha, Arad, Weisz Testvérek, Segesvár, Ludwig Schuller és más erdélyi műtermekből származókkal, de benne egy-két román műtermekből származókkal (Bucuresci, Franz Duschek, Bucarest Charles Szatmári (Szatmári Pap Károly)), de benne budai, pesti, bécsi, nem jelölt műtermek ...stb. munkáival is. Viseltes állapotú bőr fotóalbumban, különféle, de nagyrészt vizitkártya méretű fotókkal.
11985.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
30
1892 A homonnai volt felső kereskedelmi iskola első érettségit tett diákja, kartonra kasírozott, feliratozott fotó Kemény műterméből, sérült karton, 14×21 cm
11986.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1900 Fowler-féle gőzgép szántáshoz az udvaron, kartonra kasírozott fotó, 17,5×23 cm
11987.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
1900 Régi fotóalbum, családi képekkel, kirándulások, utazások képeivel (vadászat, Velence, Tivoli, Mike, Genova, Kenész, Balatonberény), vegyes méretű fotókkal, feliratozva
11988.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF