Foto

Zahl der Lose: 292

cca 1925 Kerny István (1879-1963): Kacsalábon forgó, négy tornyú tündérpalota, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 7,5x12 cm
11454.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1942 Kerny István (1879-1963) balatoni felvételei eredeti színes diapozitív képeken, 9 db dia, 24x36 mm
11455.

Rufpreis:
1 600 HUF
10
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Mária lányok Mezőkövesden, szépen feldíszítve a körmenetre, pecséttel jelzett vintage néprajzi fotó, 24x18 cm
11456.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1925 Kerny István (1879-1963): Szénbánya a Mátrában, feliratozott, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 14x21,5 cm
11457.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Matyó házak, matyó viseletek, pecséttel jelzett, feliratozott vintage néprajzi fotó, 18x24 cm
11458.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1925 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Vándor), 17x21,5 cm
11459.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
34
cca 1936 Hortobágyi ménes, vintage fotó Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, 16,3x23 cm
11460.

Rufpreis:
2 400 HUF
1930 Angelo (1894-1974): Magyar falu, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, kartonon, szélein kis kopásokkal, 18×23,5 cm
11461.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1920 Angelo (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész aláírt, matricával jelzett, vintage műtermi fényképe egy családról, 17x22 cm, karton 30,5x31 cm
11462.

Rufpreis:
2 000 HUF
1930 Angelo (1894-1974): Poeta Profana, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, kartonon, 39×26 cm
11463.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Bohanek Miklós: Budapest, Pesterzsébet, KISZ lakótelep építése, pecséttel jelzett fotó, 12×24 cm
11464.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1978 Budapest, Lánchíd, háttérben az Országos Tervhivatal épülő új székháza, Balásy Pál feliratozott, vintage fotója, 38x29 cm
11465.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF