Foto

Zahl der Lose: 257

cca 1930-1940 Kerny István (1879-1963): Mezőkövesdi viselet. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, feliratozott, 17x23cm (egyik sarkán kis szakadás)
11442.

Rufpreis:
2 400 HUF
1985 Assai H. Péter: Kihantolás (Bakonyszentlászló), pecséttel jelzett vintage fotó, 18x27 cm-es képméret, 24x30 cm-es fotópapíron
11443.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1960 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) hagyatékából 2 db reklámfotó, az egyik aláírva, a kép sarkán hajtásnyom, 24x18 cm
11444.

Rufpreis:
2 000 HUF
11
cca 1965 Dezső Pál (?-?): Tél, tavasz, nyár és ősz, 4 db vintage fotóművészeti alkotás, kettő jelzett, 17,5x23 cm és 12x16 cm között
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF
1980 Eifert János (1943- ): Párizs, fotó kartonon, paszpartuban, jelzett, számozott (4/75) fotóművészeti alkotás, 26x38 cm.
11446.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1936 Gaál Margit jelzetlen vintage fotó, a szerző hagyatékából, 11x16 cm
11447.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1980 Gebhardt György (1910-1993): Sírjelek I-II., feliratozott vintage fotóművészeti alkotások, 24x18 cm + cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) 2 db vintage sportfotója, jelzés nélkül a szerző hagyatékából, 24x18 cm és 16,5x23,5 cm
11448.

Rufpreis:
2 400 HUF
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993) hagyatékából 2 db jelzés nélküli vintage fotó, 18x24 cm
11449.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1960-1980 Gink Károly (1922-2002): Csók, jelzett vintage fotóművészeti alkotás, számozott (12/50), kartonon, az egyik sarka elvált a kartonontól, 36x30 cm
11450.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1975 Gyuris Ferenc: Go-kart, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kasírozva, felületén sérüléssel, 29x39 cm
11451.

Rufpreis:
1 400 HUF
cca 1970-1980 Horváth Péter (1945): Hölgyportrék, 2 db, jelzett fotóművészeti alkotás, számozott (14/25, 16/25), kartonon, az egyik paszpartuban, részben elváltak a kartontól, 40x30 cm és 30x40 cm.
11452.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1984-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs jelen van, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 10×8 cm
11453.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF