Vojvodina

Zahl der Lose: 57

1913 Szávaszentdemeter, Sremska Mitrovica; Villamostelep, belső munkásokkal. csoportkép / electric plant, interior with workers, group photo (kis szakadás / small tear)
21682.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF
Szávaszentdemeter, Mitrovitz an der Save, Sremska Mitrovica; Kr. zemalj. kazniona / prison. 862. M. Segher (Rb)
21683.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF
1909 Szépliget, Schönau, Gajdobra; Fő utca, községháza, Kálvária utca. W.L. 1999. Kiadja Jákovácz András / Hauptgasse, Gemeindehaus / streets, town hall (EK)
21684.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF
10
Temerin, Fernbach kastély és kert / castle and garden
21685.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF
Titel, Alsó titeli templom tér, Anker szálloda. Kiadja Nonnenmacher Ede és fia / square, church, hotel
21686.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF
1903 Újvidék, Novi Sad; Pétervárad, hajóhíd és vár. Szőlős dombornyomott litho. Herger Ágoston kiadása / Peterwardein / Petrovaradin, pontoon bridge and castle. Grapes, Emb. Art Nouveau, litho
21687.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1897 (Vorläufer!) Újvidék, Novi Sad; Római katolikus plébánia templom, Pétervárad vár, Központi szálloda, Kamenitzi hadapród iskola, Ferencz József tér. Herger Ágoston kiadása / church, castle, hotel, military school, square. Art Nouveau, floral, litho (EK)
21688.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1899 Újvidék, Neusatz, Novi Sad; városház, Duna utca, Ferenc József tér, Római katolikus templom, Pétervárad vár / town hall, street, square, church, castle. Verlag von Ignaz Urban Art Nouveau, floral, litho (EK)
21689.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF
Újvidék, Novi Sad, Neusatz; Izraelita templom, zsinagóga. Urbán Ignác kiadása / synagogue (EK)
21690.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Újvidék, Novi Sad; Futtaki utca, templom, üzlet / street, church, shop
21691.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 400 HUF
1909 Újvidék, Neusatz, Novi Sad; Törvényszéki palota, kerékpáros. Klein Vilmos bazár kiadása / palace of the court of justice, man with bicycle
21692.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Újzichyfalva, Zichyfalva, Plandiste; Római katolikus templom, Wagner szálloda, Műhengermalom, Wosching és Maly Gőz-téglagyár, Ifj. Wosching György lakháza / Roman Catholic church, hotel, mill, brick factory, villa
21693.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF