Militaria

Zahl der Lose: 64

1944 Csaba királyfi honvéd fegyvernemi hadapródiskola növendékeinek fényképe és a tanária kar. 24x17 cm + Szabadságlevél 1944-ből.
12058.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
19
1956 Felhívás a magyar néphez! Magyarok- katonák és tisztek! 1956-os szovjet magyar nyelvű röplap, szakadt.
12059.

Rufpreis:
5 000 HUF
1978 Bécs, Császári-királyi végelbocsátó levél, fizikai alkalmatlanság miatt, birodalmi hadügyminiszter pecsételt aláírásával, szakadással
12060.

Rufpreis:
5 000 HUF
Antik vadász kézi sörét hüvely töltő, rozsdás, kopott fa fogóval, 26×11 cm
12061.

Rufpreis:
8 000 HUF
Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész szolgálatot teljesített egy sebesültszállító vonaton Bp. és Kijev között, és elkísérte a 2. magyar hadsereg kivonulását is a Don-kanyarhoz. Hagyatékában fennmaradtak az általa készített felvételek. Ebben a tételben 13 db vintage negatív szerepel, 6x6 cm és 4,5x6 cm
12062.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Zenta dísszemle Jány Gusztáv alakulatokkal 9x12 cm
12063.

Rufpreis:
3 000 HUF
Roboz Aladár (1895-1986) zsidó származású filmvállalati- és színházigazgató, Roboz Imre (1892-1945) lapszerkesztő, színházigazgató öccsének I. világháborús térképtáskája, benne 5 db kézzel rajzolt első világháborús térképpel, 17x21 cm és 33x41 cm közötti méretben, valamint 1 db kézzel írt jegyzettel, változó állapotban, kopott táskával
12064.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1940 Messerschmitt - Jäger und Zerstörer. Vadászgépeket bemutató, nagyméretű, színes reklámkiadvány. Dombornyomott borítóval, rajta kis beszakadás. 8p. Folio / ca 1941 Messerschmitt military planes picture booklet, advertising. Wirh small tear in. 25x35 cm
12065.

Rufpreis:
5 000 HUF
Alfred Jodl (1890-1946) a Wehrmacht vezérkari főnöke és Eduard Dietl (1890-1944) német tüzérségi tábornok Finnországban, kutyás szánnal, fotó, hátoldalán pecséttel jelezve, 11,5x17,5 cm Alfred Jodl hagyatékából / General Jodl and General Dietl in Finland, photo. From the legacy of Alfred Jodl 11,5x17,5 cm
12066.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
1943 Hans-Jürgen Stumpff (1889-1968) vezérezredes, a Luftwaffe főcsoportparancsnokának fotója, saját kező aláírásával, Alfred Jodl tábornoknak címzett soraival, 15,5x11,5 cm Alfred Jodl hagyatékából / Hans-Jürgen Stumpff, Chief of the Luftwaffe General Staff photo with signature, From the legacy of Alfred Jodl 15,5x11,5 cm
12067.

Rufpreis:
6 000 HUF
25
Ferdinand Alfred Friedrich Jodl (1896-1956) Norvégiai Hegyivadászok tábornoka, Alfred Jodl testvére. Alfréd Jodl hagyatékából / General Ferdinand Jodl, brother of Alfred Jodl. Commander of the Mountain Corps Norway 8,5x13,5 cm
12068.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Mannerheim Marsall Carl Gustaf Emil Mannerheim (1867-1951) finn marsall és Eduard Dietl (1890-1944) német tüzérségi tábornok beszélget az északi fronton. Eredeti, pecséttel jelzett fotó. Jodl tábornok hagyatékából. 13x18 cm / Finnish Marshal Mannerheim and General Jodl conversation on the northern fields. Original photo from the legacy of General Jodl. 13x18 cm
12069.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF