Drucksachen

Zahl der Lose: 82

cca 1900-1960 80 db szentkép dekoratív egészvászon szentkép tartó albumban. Csipke lithok és modernek is. / Collection of 80 holy cards in full linen album 25x18 cm
12157.

Rufpreis:
5 000 HUF
14
1900 Gyümölcskertész. X. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1900, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+X+278 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, hibás kötéssel, a 23. számot a 278. oldal után kötötték be (253-262.)
12158.

Rufpreis:
8 000 HUF
1900 A Budapesti Kávés Ipartársulat Alapszabályai. Bp., 1900. Buschmann. 16p. 16,5 cm
12159.

Rufpreis:
3 000 HUF
1901 Gyümölcskertész. XI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1901, Athenaeum, VIII+206 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli átkötött félvászon-kötés, színes műmelléklet nélkül.
12160.

Rufpreis:
8 000 HUF
1901 A magyar papírgyárak bejegyzett védjegyei 12p. Kartonált papírkötésben. / Trademarks of the Hungarian paper factories.
12161.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
19
1906 Gyümölcskertész. XVI. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1906, Athenaeum, 1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+IX+370 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
12162.

Rufpreis:
8 000 HUF
1908 Gyümölcskertész. XVIII. évf. 1-24. szám. Teljes évfolyam. Szerk.: Rudinai Molnár István. Bp.,1908, Athenaeum, VIII+1 t. (Színes műmelléklet, litográfia)+392 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Korabeli reklámokkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
12163.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1910 Kölber testvérek kocsigyár képes áruminta katalógus. Néhány lap foltos. / Coach catalogue. Some pages stained. 48p. 16x12 cm
12164.

Rufpreis:
6 000 HUF
32
cca 1910 Üdvözlet Temesvárról. 9 lapos, fekete-fehér fotókat tartalmazó leporelló Temesvárról. Az elején szecessziós illusztrációval. Temesvár, Polatsek-féle könyvkereskedés, a bélyeg részénél hiánnyal.
12165.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1910 Thurzófüred, ismertető prospektus, tűzött papírkötésben, 16 p. / Kupele Turzo, advertisement booklet, in paper binding, 16 p.
12166.

Rufpreis:
3 000 HUF
1913 Klösz György és Fia Térképészeti és Kőnyomdai Műintézet reklámanyaga, eredeti reklámos borítékban, fénymásolati- (39x58 cm), térképészeti és műszaki mintalappal (61x92 cm,1-1 db), Besztercebányai m. kir. erdőgazdaságnak feladva, 5 f. postabélyeggel.
12167.

Rufpreis:
8 000 HUF
1913 Tervezet és meghívó a Debrecenben tartandó concours Hippiquere és csoportosított tereplovagló mérkőzésre, 31p
12168.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF