Foto

Zahl der Lose: 246

Régi villamos, Győr Vagongyár / Waggonfabrik Raab, fotó, 17,5×15 cm
11658.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Ganz-mozdony, fotó, hátulján feliratozva, 16,5×23 cm
11659.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Jugoszláv exportra készült Ganz-mozdony, fotó, 16,5×24 cm
11660.

Rufpreis:
8 000 HUF
1943 Külügyi szeminárium Lillafüreden, 3 db fotó, hátoldalon feliratozva, Frisch Oszkár fotója, 17,5x23 cm
11661.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1931 Budapest, főpolgármester és jegyző választás. 5 db fotó 24x16 cm
11662.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1940 A Női Fodrász Egyesület 1940. évi albuma. Benne a Nőifodrászok Mesteregylete által alapított vándordíj átadásán készült fotók. 103 db fotó, nagyrészt frizurákkal. Albumban. / 1940 Photo album of the Womens Hairdresser Association. 103 photos of an award ceremony and hairstyles.
11663.

1940 A Női Fodrász Egyesület 1940. évi albuma. Benne a Nőifodrászok Mesteregylete által alapított vándordíj átadásán készült fotók. 103 db fotó, nagyrészt frizurákkal. Albumban. / 1940 Photo album of the Women's Hairdresser Association. 103 photos of an award ceremony and hairstyles.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1939-1940 a Földindulás c. film fotóalbuma, Hans Manninger felvételei, különböző méretben, összesen 18 db
11664.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1927 Budapest, látogatók Robert Sexé (1890-1986) francia motoros világkörüli utazó kiállításán, a Petrákovits Testvérek, a Mathis és a Gillet-Herstal reklámjával, nagyméretű fotó, Munkácsi Márton (1896-1963) felvétele, hátulján pecséttel jelzett, kis sérüléssel, 22×29 cm /  1927, Budapest, visitors at the exhibition of Robert Sexé (1890-1986) French motocyclist and globetrotter, with various advertisements, e. g. Gillet-Herstal, photography taken by Martin Munkácsi (1896-1963), with stamp on its back, with small damage, 22×29 cm
11665.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
1933 Drag-hunt akadályverseny, nagyméretű fotómontázs (Fotó Faragó), kartonra ragasztva, kis sérüléssel, 40×30 cm
11666.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1960 3 db nagyobb méretű fotó jégrevüről / 3 photos of ice-revue 18x24 cm
11667.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1970 3 db fotó jégrevüről / 3 photos of ice revue 13x16, 18x19 cm
11668.

Rufpreis:
1 200 HUF
cca 1880 A brassói vívóiskola, nagyméretű fotó Leopold Adler (1848-1924) brassói műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, 21×27 cm
11669.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF