Werbungen

Zahl der Lose: 29

Gottschlig Ágoston számolócédula, A régi Gottschlig gyár gyártmányai a legjobbak, Globus Bp., Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész által tervezett számolócédula, 12x6 cm.
11982.

Gottschlig Ágoston számolócédula, 'A régi Gottschlig gyár gyártmányai a legjobbak', Globus Bp., Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész által tervezett számolócédula, 12x6 cm.

Rufpreis:
3 000 HUF
1925 Budapesti Nemzetközi Vásár reklám lapja, német nyelven, Horváth Endre (1896-1954) grafikáival, litográfia, Bruchsteiner és Fia, 13x24,5 cm
11983.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1930 Bp.. II. Marton Gyógytár Gr. Széchenyi Istvánhoz a Széll Kálmán téren. reklám
11984.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
cca 1935 Zwack Slivovitz exportra gyártott kóser szilvapálinka címke, judaika, 15x10,5 cm / cca 1940 J. Zwack & Co. Slivovitz Hungarian plum brandy label, imported by Kraus Bros. New York, Judaica, 15x10,5 cm
11985.

Rufpreis:
5 000 HUF
1943 A budapesti vegyészeti gyár reklám levele a pécsi Fehér Kereszt drogériába / advertising cover
11986.
Materialzeichen

Rufpreis:
4 000 HUF
1964 A Szocialista Internacionálé 100. évfordulójának emléké kiadott szivarcímke sorozat számozott levélen / 100th annyversary of the Socialist Internationale, Series of cigar labels on numbered sheet
11987.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1900-1910 Török Bonbon színes litografált reklámcímke, 14x21 cm.
11988.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1900-1910 Török-Szépség Caramellák csomagolópapír, Török Gyógyszerész tulajdonát képező Galenus Csokoládé és Cukorkaárugyár Budapest, litho, hajtásnyomokkal, és kis sérüléssel, 21x36 cm
11989.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1900-1910 Török Bonbon csomagolópapír, 20x24 cm.
11990.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1910 Török Gyógyszertár és Finom Cukoráruk Gyára Budapest csomagolópapírja, tűzésnyommal
11991.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1910 Török tejszín kávé karamellák - a Török Gyógyszerész tulajdonát képező Galenus Csokoládé és Cukorkaárugyár Budapest reklámja
11992.

cca 1910 "Török tejszín kávé karamellák" - a Török Gyógyszerész tulajdonát képező Galenus Csokoládé és Cukorkaárugyár Budapest reklámja

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1910-1918 Török Gyógyszerész tulajdonát képező Galenus Csokoládé és Cukorkaárugyár Budapest Hindenburg Karamellák litho csomagolópapírja / cca 1910-1918 Hindenburg Caramellen litho wrapping paper
11993.

cca 1910-1918 Török Gyógyszerész tulajdonát képező Galenus Csokoládé és Cukorkaárugyár Budapest "Hindenburg Karamellák" litho csomagolópapírja / cca 1910-1918 "Hindenburg Caramellen" litho wrapping paper

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF