Stich

Zahl der Lose: 52

cca 1836 Buda várának diadalmas ostrommal visszavétele 1686. Eduard Gurk és Jan Osolsobie nagyméretű litográfiája V. Ferdinánd királynak ajánlva. Modern keretben. A feliratnál alul foltos. / cca 1836 Fighting back Buda castle from the Turks in 1686. Large lithoraphy by Eduard Gurk. In modern frame. With some stains 96x83 cm
11029.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1840 Ursinus, Jean: Panorama des Rheins von Mainz bis Cöln / Panorama of the Rhine from Mainz to Cologne. - A Rajna folyó vidéknek rézmetszetű képe. Large engraving.  Engraving by S. J. Wolf, Frankfurt a. M. Mainz: Verlag Joseph Halenza. Nagyméretű rézmetszet Félvászon kötésben / In half linen binding 24x182 cm
11030.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Brandon, Charles: Le Voleur, Gazette des journaux francais. Anee 1842. Leipzig, 1842. Baumgärtner. 54 színezett divat rézmetszettel, félbőr kötésben / with 54 colored etchings in half leather binding.
11031.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1850 György herceg, Cambridge 2. grófja, (1819-1904) a brit seregek hadvezére a krími háborúban. Nagyméretű kőnyomatos portré. Adolphe Maurin (1793-1860) litográfiája / cca 1850 Prince George, 2nd duke of Cambridge, commander of the British army in the East. Large lithography made by Adolphe Maurin. Page size 37x51 cm
11032.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1850 Albert herceg, Viktória brit királynő férje. 1819-1861). Nagyméretű kőnyomatos portré. Adolphe Maurin (1793-1860) litográfiája / cca 1850 Albert, Prince consort. Large lithography made by Adolphe Maurin. Page size 37x51 cm
11033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1850 Karl Ludwig von Bruck báró (1798-1860) osztrák pénzügyminiszter nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza. / cca 1850 Large lithographic image of Austrian minister of finance Karl Freiherr von Bruck. Kriehuber signed. 30x43 cm.
11034.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1850 János, szász király nagyméretű kőnyomatos portréja. Hanns Hanfstaengl jelzett kőrajza. / cca 1850 Large lithographic image of Saxon king Johann Hanns Hanfstaengl signed. (Some stains at the edges 37x50 cm.
11035.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
1850 George Sand (1804-1876) írónő nagyméretű kőnyomatos portréja T. C. jelzéssel / 1850 Large lithographic image of George Sand writer. Page size 34x44 cm
11036.

Rufpreis:
8 000 HUF
1853 Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) osztrák lovag, bíbornok és bécsi hercegérsek. nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber litográfiája../ Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) Cardinal and prince-bishop of Wiennas large lithographic image.Signed: Josef Kriehuber. Page size: 37x47 cm
11037.

1853 Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) osztrák lovag, bíbornok és bécsi hercegérsek. nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber litográfiája../ Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) Cardinal and prince-bishop of Wienna's large lithographic image.Signed: Josef Kriehuber. Page size: 37x47 cm

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
11038.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1853 Joseph Chmel (1798-1858) Osztrák történész, levéltáros nagyméretű kőnyomatos portréja. Adolf Dauthage litográfiája / 1853 Joseph Chmel (1798-1858) Austrian historian, archivers large lithographic image. page size: 34x49 cm
11039.

1853 Joseph Chmel (1798-1858) Osztrák történész, levéltáros nagyméretű kőnyomatos portréja. Adolf Dauthage litográfiája / 1853 Joseph Chmel (1798-1858) Austrian historian, archiver's large lithographic image. page size: 34x49 cm

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11040.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF