Poster

Zahl der Lose: 49

1937 Légiriadó gyakorlat hirdetménye. Pécs. Egyetemi Nyomda. Rajta engedélyező pecsétekkel, valamint az egyetem dékánjának aláírásával. Hátoldalán ragasztással megerősítve / Pécs, air-raid exercise poster 60x90 cm
12316.

Rufpreis:
6 000 HUF
1938 Asszonyok a börtönben francia film plakát, Gáti litográfia, hajtott, foltos, 84x29 cm / lithographic French movie poster, folded, with small spots, 84x28 cm
12317.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1938 Országh Imre Ferenc (1901-1974): Piros bugyelláris, magyar film plakát, litográfia, Kellner Márkus műintézetéből, hajtott, szakadásokkal, 84x29 cm / lithographic Hungarian movie poster, folded, with tears, 84x29 cm
12318.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
12319.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1940 Gebauer Ernő (1882-1962): Pannónia sör reklám plakát Pécs nevezetességeivel, naptárral, litogárfia, Bruchsteiner és Fia műintézetéből, restaurált, 96x63 cm / 1940 Hungarian beer advertisement poster, with calendar, lithography, restored 96x63 cm
12320.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1941 Hazatért magyar testvéreink. Horthy Miklós kormányzó felhívása a frissen visszacsatolt Vajdaság magyar lakosságához / Announcement of Horthy for the people of the re-united Vojvodina region. Hajtásnyomokkal. 32x48 cm
12321.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1941 Konecsni György (1908-1970): Erdély, idegenforgalmi plakát, ofszet, papír, Klösz Coloroffset, üvegezett fa keretben, 24×15,5 cm
12322.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1942 Dongó György (1905-1961): A hős magyar anya, ofszet, papír, Nemzetpolitikai Szolgálat, Klösz Coloroffset, üvegezett fa keretben, 33,5×23,5 cm
12323.

Rufpreis:
5 000 HUF
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm
12324.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1942 Légrády Sándor (1906-1987): Gyáripari Nemzeti Sportnap plakát, restaurált, 83,5x59 cm
12325.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
1942 Muskovszky László (1902-?): Dr. Kovács István, magyar film nagyméretű plakát, Páger Antal főszereplésével, litográfia, hajtott, kis szakadásokkal, 124x94 cm / Large lithographic Hungarian movie poster, folded, with small tears, 124x94 cm
12326.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1944 3 db football mérkőzés plakát, kis csapatok RTK, SZFC, SZAC, Elektromos. Egyiken cenzúra bélyegzéssel / 3 football match posters 33x46 cm, 60x40 cm
12327.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF