Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 125

Ferenczy Valér (1885-1954): Utca részlet. Olaj, karton, jelzett, 27×35 cm
10024.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Ferenczy Valér (1885-1954): Párizs, Place Denfert. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×16 cm
10025.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
10026.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Gadányi Jenő (1896-1960): Női portré 1924. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 42×32 cm
10027.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Gergely Imre (1868-1957): Kenyértolvaj. Lavírozott tus-ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×17 cm
10028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Glatz Oszkár (1872-1958): Parasztlány. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 50×38 cm
10029.

Rufpreis:
190 000 HUF
513,51
558,82
Gross Arnold (1929-2015): Emléklap II., színes rézkarc, papír, jelzett, 19,5×26,5 cm
10030.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
27
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm
10031.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Hazatérő juh nyáj. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 40×50 cm
10032.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Gutaházy Németh Gyula (1892-1959): Ébédelő lovak. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 18×32 cm
10033.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kompozíció 1965. Kollázs, farost, jelzett (tükörírásban), keretben, 35×50 cm
10034.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 297,30
1 411,76
Gyelmis Lukács János (1899-1979): Kilátás a hegyről. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10035.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF