Foto

Zahl der Lose: 256

1938 Miss Európa Simon Erzsébet Francia sajtófotó / Miss Europe a Hungarian beauty. French press photo 18x12 cm
11666.

Rufpreis:
2 000 HUF
1905 Hegedűs Sándor (1847-1906) közgazdász, miniszter, írót ábrázoló fotók, lánya, Hegedűs Rózsika készítette. Benne a minisztert és családját, lakhelyüket ábrázoló 18 db eredeti, 1900-körüli felvétel, feliratozva, hozzá néhány modernebb darab. Albumban, fedlap lejár.
11667.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1855 Roger Fenton (1819-1869) brit fotográfus: Field Marshall Lord Raglan fotója, A Krími háború idején készített fotósorozat az első hadi fénykép sorozat volt a világon.. A képen Lord Raglan, a brit seregek fővezére. Kiadta T. Agnew & Sons. Rendkívüli ritkaság, fotótörténeti és militária érdekesség! 1855 Roger Fenton (1819-1869): Field Marshall Lord Raglan Commander of the British army. Photo from the Crimean War series. The series is the first war-photograph series. Issued by T. Agnew and Sons. Salted print. Rarity! Image size: 12x18,5 cm Page size 37x51 cm
11668.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
1855 Pierre François Joseph Bosquet (1810-1861) francia marsall, a Krími háborúban a Francia seregek hadvezérének eredeti fotója, rajta saját kezű dedikációjával, Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomatának címezve / 1855 Pierre François Joseph Bosquet (1810-1861) French marshall, leader of the French army in the Crimean war. Original photo with his autograph dedication to Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat  Image size:18x27 cm, paper size: 28x40 cm
11669.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Albert Schweitzer (1865-1965) eredeti fotó.Salisbury fotó pecséttel jelezve. / Original photo of Albert Schweitzer, photo by Pictorial Press Ltd. 21x25 cm
11670.

Rufpreis:
6 000 HUF
1941 dr. Kiss Ferenc (1889-1966) anatómiaprofesszor előadás közben. Címkével ellátott fotó / Professor of anatomy during lecture. 16x24 cm
11671.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Marcel Journet (1868-1933) francia operaénekes dedikált fotója kartonlapon / Autograph dedicated photo of the French opera singer on cartboard. 31x37 cm
11672.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Székely Aladár: Ady Endre (1877-1919) és Babits Mihály (1883-1941) közös fényképe. Székely Aladár saját kezűleg aláírt és hátul címkével jelzett nagyméretű fotója kartonon. A fotó mérete 35x27 cm. Az aukción még soha nem szerepelt fénykép valószínűleg 1917 júliusában készült, amikor Ady a Boncza örökséggel kapcsolatos ügyek miatt a fővárosba látogatott.
11673.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Maria Jeritza (1887-1982) cseh operaénekes dedikált fotója kartonlapon / Autograph dedicated by the celebrated Czech soprano singer 24x32 cm
11674.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Szabó Dezső (1879-1945) író fényképe Darvas Lajos építésznek szóló dedikálással kartonon 18x26 cm
11675.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1895 Nemes kisasszonyok varrnak, csoportkép, hátoldalán a szereplők azonosításával: Ugron Gáborné Szalay Lívia (1879-1961), Illyés Gézáné Szarvasy Ida (1881-1971), Magyary-Kossa Anikó (1882-1966) festőművész, Perczel Anikó (?-?), Szalay Gáborné Berzeviczy Edit (1880-1957), Gáll Endréné Lánczy Etelka (1871-1968), Puky Endréné Lánczy Gizella (1880-1951), Schell Ernőné Berzeviczy Lilian (1880-1951), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×24 cm /  cca 1895 Young noble ladies sewing, vintage photograph, with notes on its back identifying the women, each of them members of prominent Hungarian families (see the list above in the Hungarian description), in passepartout, glassed wooden frame, 14,5×24 cm
11676.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1934 Navratil Ákos (1875-1952) közgazdász portréja, Székely Aladár budapesti műterméből, Navratil dedikációjával, üvegezett fa keretben, 26×18 cm
11677.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF