https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csontos László (1925-) DN Dózsa György megkínzása Br plakett (260g/117mm) T:1 / Hungary ND Torture of György Dózsa Br plaque. Sign.: László Csontos (260g/117mm) C:UNC
30158.

Csontos László (1925-) DN "Dózsa György megkínzása" Br plakett (260g/117mm) T:1 / Hungary ND "Torture of György Dózsa" Br plaque. Sign.: László Csontos (260g/117mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. Millecentenárium aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje (313g/0.925) + Szent Korona / Rakamazi Korong (313g/0.925) + Attila kardja / Tarsoly (315g/0.925) + Szent István pénze / Lovasíjász (31g/0.925) + Szent István szobor / Turul (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
30159.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
230 000 HUF
621,62
EUR
,
676,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Demeter Károly (1892-1983) 1985. Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény kétoldalas Br plakett (98,51g/65mm) T:2 / Hungary 1985. József Petzvál 1807-1891 / Phototechnical,- historical Collection double-sided Br plaque. Sign.: Károly Demeter (98,51g/65mm) C:XF
30160.

Demeter Károly (1892-1983) 1985. "Petzvál József 1807-1891 / Fototechnikai,- történeti Gyűjtemény" kétoldalas Br plakett (98,51g/65mm) T:2 / Hungary 1985. "József Petzvál 1807-1891 / Phototechnical,- historical Collection" double-sided Br plaque. Sign.: Károly Demeter (98,51g/65mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Dercsényi Dezső (1910-1987) 1939. Magyar Királyi Nagy Lajos király 6. Honvéd Gyalogezred Tisztikarától bronz plakett (491,5g/86x134mm) T:2 / Hungary 1939. 6th Infantry Regiment of King Louis Br plaque. Sign: Dezső Dercsényi (491,5g/86x134mm) C:XF
30161.

Dercsényi Dezső (1910-1987) 1939. "Magyar Királyi Nagy Lajos király 6. Honvéd Gyalogezred Tisztikarától" bronz plakett (491,5g/86x134mm) T:2 / Hungary 1939. 6th Infantry Regiment of King Louis Br plaque. Sign: Dezső Dercsényi (491,5g/86x134mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
9
Eölvedy Gachal József (1889-1974) 1965. Gachal József 76 éves Br plakett, hátoldalon csavarmenetes függesztőponttal IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI (1029g/190-191mm) T:1 / Hungary 1965. 76th birthday of József Gachal Br plaque, on the backside screwthread hanging point. Sign.: József Eölvedy Gachal (1029g/190-191mm) C:UNC
30162.

Eölvedy Gachal József (1889-1974) 1965. "Gachal József 76 éves" Br plakett, hátoldalon csavarmenetes függesztőponttal "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI" (1029g/190-191mm) T:1 / Hungary 1965. "76th birthday of József Gachal" Br plaque, on the backside screwthread hanging point. Sign.: József Eölvedy Gachal (1029g/190-191mm) C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Farkas István (1915-2005) DN Irányi Dániel 1822-1892 Br plakett (216,79g/~85mm) T:2 / Hungary ND Dániel Irányi 1822-1892 Br plaque. Sign.: István Farkas (216,79g/~85mm) C:XF
30163.

Farkas István (1915-2005) DN "Irányi Dániel 1822-1892" Br plakett (216,79g/~85mm) T:2 / Hungary ND "Dániel Irányi 1822-1892" Br plaque. Sign.: István Farkas (216,79g/~85mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Gál András (1951-) 1982. Vámbéry Ármin 1832-1913 / Kőrösi Csoma Társaság 1982 kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (375,94g/103mm) T:2 / Hungary 1982. Ármin Vámbéry 1838-1913 / Kőrösi Csoma Society 1982 double-sided Br plaque in original case (375,94g/103mm). Sign.: András Gál T:XF
30164.

Gál András (1951-) 1982. "Vámbéry Ármin 1832-1913 / Kőrösi Csoma Társaság 1982" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (375,94g/103mm) T:2 / Hungary 1982. "Ármin Vámbéry 1838-1913 / Kőrösi Csoma Society 1982" double-sided Br plaque in original case (375,94g/103mm). Sign.: András Gál T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Gáti Gábor (1937- ) 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani Szállani Egyre Br plakett (844g/110mm) T:2 / Hungary 1977. Ady 1877-1919 / Szállani, Szállani Szállani Egyre Br plaque. (844g/110mm) Sign.: Gábor Gáti C:XF
30165.

Gáti Gábor (1937- ) 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani Szállani Egyre" Br plakett (844g/110mm) T:2 / Hungary 1977. "Ady 1877-1919 / 'Szállani, Szállani Szállani Egyre" Br plaque. (844g/110mm) Sign.: Gábor Gáti C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. Szinyei Merse Pál kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. Pál Szinyei Merse double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.
30166.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU HP 2869.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
EUR
,
220,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Józsa Lajos (1944-) DN Grand Hotel Aranybika Br emlékplakett, számozott 1/1 példány (568g/135mm) T:1- /  Hungary ND Grand Hotel Golden Bull Br commemorative plaque, numbered 1/1. Sign.: Lajos Józsa (568g/135mm) C:AU
30167.

Józsa Lajos (1944-) DN "Grand Hotel Aranybika" Br emlékplakett, számozott 1/1 példány (568g/135mm) T:1- / Hungary ND "Grand Hotel Golden Bull" Br commemorative plaque, numbered 1/1. Sign.: Lajos Józsa (568g/135mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Kászonyi Géza (1873-1943) 1943. Magyarországi Kárpát Egyesület fém plakett, hátoldalon LUDVIG gyártói jelzéssel (97,28g/49x76mm) T:2 / Hungary 1943. Hungarian Carpathian Mountains Society - Established 1873metal plaque with LUDVIG makers mark on reverse. Sign.: Géza Kászonyi (97,28g/49x76mm) C:XF
30168.

Kászonyi Géza (1873-1943) 1943. "Magyarországi Kárpát Egyesület" fém plakett, hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (97,28g/49x76mm) T:2 / Hungary 1943. "Hungarian Carpathian Mountains Society - Established 1873"metal plaque with "LUDVIG" makers mark on reverse. Sign.: Géza Kászonyi (97,28g/49x76mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
3
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1924. Gróf Klebelsberg Kunónak a minisztérium tisztviselői 1914-1924 egyoldalas Br plakett (149g/105mm) T:2 / Hungary 1924. The official of the ministry for Kunó Klebelsberg 1914-1924 one-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (149g/105mm) C:XF HP 4913.
30169.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1924. "Gróf Klebelsberg Kunónak a minisztérium tisztviselői 1914-1924" egyoldalas Br plakett (149g/105mm) T:2 / Hungary 1924. "The official of the ministry for Kunó Klebelsberg 1914-1924" one-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (149g/105mm) C:XF HP 4913.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
3

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse