Militaria

Zahl der Lose: 141

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az 1914 hadiév emlékére bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1914. In memory of the 1914 war year bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF
33345.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az 1914 hadiév emlékére" bronz emlékérem füllel (23mm) T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1914. "In memory of the 1914 war year" bronze commemorative medallion with ear (23mm) C:AU,XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. Friedrich Habsburg-Tescheni Frigyes főherceget ábrázoló aranyozott bronz jelvény. Szign.: Rudolf Ferdinand Marschall (32x42mm) T:AU kopott aranyozás
33346.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF,VF
33347.

Rufpreis:
5 000 HUF
~1915. 1914-15 Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU
33348.

~1915. "1914-15" Ferenc József és II. Vilmos császárokat ábrázoló ezüstözött fém patrióta jelvény (26mm) T:AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on original ribbon, hallmarked on the ear C:XF enamel error NMK 175.
33349.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on original ribbon, hallmarked on the ear C:XF enamel error NMK 175.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords enamelled Ag decoration on original ribbon, hallmarked on the ear C:XF enamel error NMK 175.
33350.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration and swords" enamelled Ag decoration on original ribbon, hallmarked on the ear C:XF enamel error NMK 175.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalaggal T:VF a fül letört Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:VF without ear  NMK.: 295.
33351.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalaggal T:VF a fül letört Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:VF without ear NMK.: 295.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
33352.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 fém lemezjelvény, hátoldalon ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 gyártói jelzéssel (32mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1916. Bosnien Hercegovina Dalmatien - Weltkrieg 1914-1915 metal badge with ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 makers mark on the back (32mm) C:XF
33353.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1916. Koronás Vas Érdemkereszt Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF szalagon elszíneződés (rozsdafolt?) Hungary 1916. Iron Cross of Merit with Crown Fe decoration with original ribbon C:AU,XF ribbon discolored (rust mark?)  NMK 227.
33354.

1916. "Koronás Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF szalagon elszíneződés (rozsdafolt?) Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown" Fe decoration with original ribbon C:AU,XF ribbon discolored (rust mark?) NMK 227.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.
33355.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal 4697/3 (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten 4697/3 serial number (65x37mm) C:AU patina
33356.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "4697/3" serial number (65x37mm) C:AU patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF