Ausländische Kursmünzsätze

Zahl der Lose: 179

Csehország 1993-2004. 10h-50K (9xklf) Európa utolsó pénzei vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:UNC,AU Czech Republic 1993-2004. 10 Haleru - 50 Korun (9xdiff) Europes last coins coin set in vacuum packing C:UNC,AU
33012.

Csehország 1993-2004. 10h-50K (9xklf) "Európa utolsó pénzei" vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:UNC,AU Czech Republic 1993-2004. 10 Haleru - 50 Korun (9xdiff) "Europe's last coins" coin set in vacuum packing C:UNC,AU

Rufpreis:
2 000 HUF
Csehország 1999. 10h-50K (9xklf) forgalmi sor karton dísztokban T:UNC Czech Republic 1999. 10 Haléřů - 50 Korun (9xdiff) + coin set in cardboard case C:UNC
33013.

Rufpreis:
4 000 HUF
Csehország 2004. 50h-50K forgalmi sor (7xklf) + Csehország belépése az Európai Unióba Cu-Ni emlékérem karton dísztokban T:UNC Czech Republic 2004. 50 Haléřů - 50 Korun coin set (7xdiff) + The Czech Republic enters the European Union commemorative medallion in cardboard case T:UNC
33014.

Csehország 2004. 50h-50K forgalmi sor (7xklf) + "Csehország belépése az Európai Unióba" Cu-Ni emlékérem karton dísztokban T:UNC Czech Republic 2004. 50 Haléřů - 50 Korun coin set (7xdiff) + "The Czech Republic enters the European Union" commemorative medallion in cardboard case T:UNC

Rufpreis:
5 000 HUF
Dánia 2004. 25ö-20K (8xklf) forgalmi sor, benne 20K Cu-Al-Ni Frederik koronaherceg és Miss Mary Donaldson esküvője forgalmi emlékkiadással + Cu-Al-Zn emlékérem karton dísztokban T:UNC patina Denmark 2004. 25 Öre - 20 Kroner (8xdiff) coin set, within 20 Kroner Marriage of Crownprince Frederik and Miss Mary Donaldson + Cu-Al-Zn medallion in cardboard case C:UNC patina
33015.

Dánia 2004. 25ö-20K (8xklf) forgalmi sor, benne 20K Cu-Al-Ni "Frederik koronaherceg és Miss Mary Donaldson esküvője" forgalmi emlékkiadással + Cu-Al-Zn emlékérem karton dísztokban T:UNC patina Denmark 2004. 25 Öre - 20 Kroner (8xdiff) coin set, within 20 Kroner "Marriage of Crownprince Frederik and Miss Mary Donaldson" + Cu-Al-Zn medallion in cardboard case C:UNC patina

Rufpreis:
5 000 HUF
Dél-Afrika 1967. 1c-1R (7xklf), közte 1R Ag Dr. Verwoerd forgalmi sor sérült fóliatokban T:UNC patina South Africa 1967. 1 Cent - 1 Rand (7xdiff), within 1 Rand Ag Dr. Verwoerd coin set in damaged foil pack C:UNC patina
33016.

Dél-Afrika 1967. 1c-1R (7xklf), közte 1R Ag "Dr. Verwoerd" forgalmi sor sérült fóliatokban T:UNC patina South Africa 1967. 1 Cent - 1 Rand (7xdiff), within 1 Rand Ag "Dr. Verwoerd" coin set in damaged foil pack C:UNC patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Észtország 1992-2003. 10s-5K (5xklf, benne: 1994. 5K Cu-Al-Zn 75 éves az Észt Nemzeti Bank) Európa utolsó pénzei vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:UNC,AU Estonia 1992-2003. 10 Senti - 5 Krooni (5xdiff, within 1994. 5 Krooni Cu-Al-Zn 75th Anniversary of Estonian National Bank) Europes last coins coin set in vacuum packing C:UNC,AU
33017.

Észtország 1992-2003. 10s-5K (5xklf, benne: 1994. 5K Cu-Al-Zn "75 éves az Észt Nemzeti Bank") "Európa utolsó pénzei" vákuumcsomagolt forgalmi összeállítás T:UNC,AU Estonia 1992-2003. 10 Senti - 5 Krooni (5xdiff, within 1994. 5 Krooni Cu-Al-Zn "75th Anniversary of Estonian National Bank) "Europe's last coins" coin set in vacuum packing C:UNC,AU

Rufpreis:
1 600 HUF
Észtország 2011. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 2003. Europe kétoldalas aranyozott emlékérem műanyag tokban T:UNC,AU Estonia 2011. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 2003. Europa two-sided, gilt medallion in plastic case C:UNC,AU
33018.

Észtország 2011. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + 2003. "Europe" kétoldalas aranyozott emlékérem műanyag tokban T:UNC,AU Estonia 2011. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + 2003. "Europa" two-sided, gilt medallion in plastic case C:UNC,AU

Rufpreis:
4 000 HUF
Finnország 1977. 1p-5M (7xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC a tok kissé sérült Finland 1977. 1 Penni - 5 Markka (7xdiff) coin set in plastic case C:UNC slightly damaged case
33019.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Finnország 1980. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC  Finland 1980. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33020.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Finnország 1981. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC  Finland 1981. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33021.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Finnország 1982. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC a tok kissé sérült Finland 1982. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC slightly damaged case
33022.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Finnország 1983. 5p-5M (6xklf) forgalmi sor plasztik tokban T:UNC Finland 1983. 5 Pennia - 5 Markka (6xdiff) coin set in plastic case C:UNC
33023.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF