50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.