https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 119

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1934. DSK I. 1935 bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
31221.

1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, Ludvig vagy Arkanzas gyártói jelzéssel T:XF,VF
31222.

~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1935. A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
31223.

1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1936. Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936 ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
31224.

1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán 100m síkfutás I. 1936 gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
31225.

1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1937. MABI SE verseny 1937 III. díj bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
31226.

1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.) commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
31227.

1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6." lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.)" commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
EUR
,
176,47
USD
Zahl der Gebote:
0
1938. PSE (Postás Sport Egyesület) bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
31228.

1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1939. BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE bronz díjérem füllel, hátoldalán IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39 gravírozással (45x31mm) T:XF patina
31229.

1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1939. Cégcsapatok Labdarúgó Ligája egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
31230.

1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1939. MOTESZ Tornászbajnokságok Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina
31231.

1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1940. Tornászbajnokságok Cu jelvény (30mm) T:XF
31232.

1940. "Tornászbajnokságok" Cu jelvény (30mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse