Militaria

Zahl der Lose: 77

1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.
32439.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
5 000 HUF
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF hátoldalon zománchiba Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU,XF enamel error NMK 175.
32440.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU,XF hátoldalon zománchiba Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU,XF enamel error NMK 175.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül és fül nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ütésnyomok, ph. Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon and ear. Sign.: Kautsch C:VF ding, edge error NMK.: 310.
32441.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül és fül nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ütésnyomok, ph. Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon and ear. Sign.: Kautsch C:VF ding, edge error NMK.: 310.

Rufpreis:
3 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. In memoriam 1914-1918 felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. In memoriam 1914-1918 Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF
32442.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "In memoriam 1914-1918" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "In memoriam 1914-1918" Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: R. Placht T:XF szennyeződés Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration without ribbon and ring. Sign.: R. Placht C:XF dirt NMK 328.
32443.

1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: R. Placht T:XF szennyeződés Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration without ribbon and ring. Sign.: R. Placht C:XF dirt NMK 328.

Rufpreis:
6 000 HUF
1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK.:355.
32444.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1927. Somogyi Levente Versenyek 1927 kétoldalas bronz medál, ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (32x24mm) T:XF,VF ph
32445.

1927. "Somogyi Levente Versenyek 1927" kétoldalas bronz medál, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (32x24mm) T:XF,VF ph

Rufpreis:
2 000 HUF
1928. I. Országos Levente Verseny bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF
32446.

1928. "I. Országos Levente Verseny" bronz jelvény, cserélt tűvel (21mm) T:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
1929. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF  Hungary 1929. Officers Distinction for Long Service, 3rd Class small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF  NMK 352b
32447.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:XF NMK 418.
32448.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
~1930-1940. Magyar Honvédség Harckocsi jelvénye, zománcbetétes, csavarokkal rögzíthető, magyar címeres fém (az oxidáció jellegéből feltehetően Zn) jelvény. Kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképeivel, hátoldalon HM (Honvéddelmi Minisztérium) beütéssel, előlapon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 gyártói jelzéssel (166x138mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary ~1930-1940. Tank badge of the Hungarian Defense Forces, with enamelled Coat of Arms overlay, holes on either side for fastening screws, metal (by the nature of corrosion probably Zn). The badge with he symbols of the three branches of the Army (Infantry, Artillery, Cavalary), backside marked with HM (for Defense Ministry), on the obverse BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 makers mark (169x138mm) C:AU,XF corrosion
32449.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
~1930. Határvadász jellegű ezüstözött fém kitűző zománcozott rátéttel (~25x37mm) T:AU zománchiba
32450.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF