Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 182

22017.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Arany (Au) 14K hullámmintás bross, jelzett, 4,4×2 cm, nettó: 8,5 g
22018.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Arany (Au) 14K biedermeier stílusú nyitható képtartó medál, jelzett, 5×2,8 cm, nettó: 8,8 g
22019.

Rufpreis:
130 000 HUF
351,35
382,35
Antik 18K arany (Au) bross, türkizekkel ékítve, vésett, j.n. 7,5 g, d: 30 mm
22020.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
Arany (Au) 14 K gyűrű 10 db gyémánttal és 1 db zafírral, jelzett, méret: 51, bruttó: 2,04 g
22021.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Ezüst(Ag) négyszögletes lekerekített sarkú tálca, jelzett, 2,5×18 cm, nettó: 356 g
22022.

Rufpreis:
85 000 HUF
229,73
250,00
22023.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Ezüst (Ag) tálca. Jelzett, kopással, 38x18 cm, nettó: 685g
22024.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
14K arany (Au) nyaklánc. akvamarinnal ékített jelzett 8 g
22025.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
14K arany (Au) bross. gyönggyel és zafirral ékítve jelzett nettó 7,82 g + üveg 35 mm
22027.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
14K arany (Au) gyűrű citrin kővel 8,89 g m: 55
22028.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm + zománcfestett katica függő, 2×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
22029.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF