Militaria

Zahl der Lose: 114

1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.
33093.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
6 000 HUF
33094.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal 4697/3 (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. In memoriam 1914-1917 sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten 4697/3 serial number (65x37mm) C:AU patina
33095.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "4697/3" serial number (65x37mm) C:AU patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
33096.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
33097.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, peremen BRONZ fémjel, eredeti mellszalagon. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF patina Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, with BRONZ hallmark on edge, original ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU,XF patina NMK 433.
33098.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
~1940. Csapattiszti jelvény aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF zománchiba /  Hungary ~1940. Company Officers Badge gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error  Sallai 1/a.
33100.

~1940. "Csapattiszti jelvény" aranyozott, zománcozott Cu kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:XF zománchiba / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" gilt, enamelled Cu badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error Sallai 1/a.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:VF oxidáció, anyaghiba Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation, material error NMK 428.
33101.

Rufpreis:
3 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF oxidáció, cserélt kontraszem  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF oxidation, replaced ring NMK 428.
33102.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF oxidáció, cserélt kontraszem Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF oxidation, replaced ring NMK 428.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF  NMK 428.
33103.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: Berán T:XF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: Berán C:XF NMK 428.

Rufpreis:
2 000 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.
33104.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:XF oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:XF oxidation NMK 428.

Rufpreis:
2 400 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU,XF kis oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU,XF small oxidation NMK 428.
33105.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF