Militaria Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3060732
17627
457
Military
1916 Magyar katonák a doberdói fronton pihenőidőben, "Villa Irma" feliratú földbe vájt kunyhóban, eredeti fotó, 8,5×11 cm 3062278
17628
457
Military
1916 I. világháborús magyar katona portréja, postázott fotólap, hátoldalán a katona autográf soraival, 14x9 cm 3062279
17629
457
Military
cca 1910-40 Katonatiszt karddal, jelzés nélküli fotó kartonon, körbevágva, 24x16 cm + esküvői csoportkép, háttérben számos kitüntetéssel dekorált katonatiszttel, Töry Ferenc budapesti fotóriporter pecséttel jelzett fényképe, 17,5x23 cm
3057357
17630
457
5500
Military
cca 1914-1918 Osztrák-magyar katonák 30 és feles mozsárral (Škoda 30.5 cm Mörser), eredeti fotó, 11x8,5 cm 3057956
17631
457
Military
cca 1916 2 db I. világháborús osztrák sajtófotó, a hátoldalon jelzettek, kis sérülésekkel, 16x12 cm és 15x10 cm 3056809
17632
457
Military
Az Érdekes Újság I. világháborús fotónyomata: "A Kárpátokban", 22×28 cm
3059635
17633
457
Military
cca 1920-42 vegyes fotó tétel, össz. 7 db, közte Aradi utcarészlet Illyés cégérrel; Huszti utcarészlet Rosenbaum Herman üzletével; esztergomi részletek, egyik látkép a Mária Valéria híddal; Schloss Linderhof, Bajororoszág, utcarészlet Oberammergauban közlekedési rendőrrel s stb. 5x7 és 6x8,5 cm közötti méretekben 3060122
17634
457
Military
cca 1916 4 db I. vilgháborús katonai fotólap
3058298
17635
457
Military
202/8. munkaszolgálatos század névsora, gépirat, hajtott, szakadással
3060262
17636
457
Military
1919 Tanácsköztársaság Hadügyi Népbiztosság elismervénye a Vörös Hadsereg részére átadott lóról
3060280
17637
457
Military
1915 M. kir népfölkelő parancsnokság fölmentési igazolványa Halbauer Dezső, a Magyar Vöröskereszt Egylet tudósító iroda alkalmazottja részére, hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal
3060132
17638
457
Military
cca 1900 Katona téli egyenruhában kabinetfotó 11x21 cm Keglovich szegedi műterme Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF