Militaria

Zahl der Lose: 182

cca 1914-18 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor az I. világháború idején katonai egyenruhában, fotólap, 13,5x8,5 cm
16000.

Rufpreis:
2 000 HUF
Táborozó leventék csoportját ábrázoló fotó, 9x14 cm
16001.

Rufpreis:
1 400 HUF
1936 Fényképes katonai igazolvány keszthelyi születésű huszár hadnagy részére, Hadik András 4. honv. hu. ezr. I. oszt., + 1931 fényképes MÁV igazolvány ugyanazon katona részére
16002.

1936 Fényképes katonai igazolvány keszthelyi születésű huszár hadnagy részére, "Hadik András" 4. honv. hu. ezr. I. oszt., + 1931 fényképes MÁV igazolvány ugyanazon katona részére

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15
cca 1914-1918 Osztrák-magyar katonák gőzmozdonnyal, fotó, a hátoldalon feliratozva, 10,5x7,5 cm / Austro-Hungarian soldiers with steam locomotive, photo
16003.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1914-1918 Osztrák-magyar katonák gőzmozdonnyal, fotó, ázásnyommal, 12x9 cm / Austro-Hungarian soldiers with steam locomotive, photo, with water stain
16004.

Rufpreis:
2 000 HUF
1928 magyar újonc katonák kiképzése, csoportkép, hátoldalán feliratozott fotólap, f9x14 cm
16005.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1930-1943 Magyar katonai fotók vegyes méretben, 8 db
16006.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar Királyi Folyamőrök 4 db fotón, 6x9 cm
16007.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1900 S.M.S.Rudolf tengerészgyalogos katona teljes felszerelésben, kitüntetéssel, vizitkártya méretű fotó / cca 1900 A young seaman (or marine) poses on the deck of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf. He is wearing full gear: gaiters, bayonet, knife, backpack, ammunition pouch, and is holding a rifle. A decoration is pinned to his chest
16008.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolfs 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamugartner and E. Sieches Die Schiffe der k.(u.)k. Kriegsmarine im Bild, Vol I, 1848-1895.
16009.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1900 Az SMS Kaiserin Elisabeth védett cirkáló matróza Kínában a bokszerlázadás idején. (A hajó legénysége a nemzetközi erők tagjaként részt vett a lázadás leverésében). Keményhátú vizitkártya Yee Chun hongkongi fényképész műterméből, kissé sérült, 10,5x6 cm
16010.

Rufpreis:
1 000 HUF
25
1938 Ungvár, magyar lovas katonák bevonulása, hátoldalán korabeli ajándékozási sorokkal és datálással ellátott fotólap, foltos, 9x14 cm
16011.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF