Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

Sas Ede: Küzdelem egy sírért. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, gerinc foltos, kissé sérült, kopottas állapotban.
19149.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pekár Gyula: A talizmán. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, intézményi bélyegzővel.
19150.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herczeg Ferenc: Mikszáth almanach az 1921-ik évre. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19151.

Rufpreis:
1 000 HUF
19152.

Rufpreis:
1 200 HUF
Czuczor Gergely hőskölteményei és meséi. Bp., 1886, Franklin-Társulat, 180 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, a hátsó kötéstábla kissé hajlott.
19153.

Rufpreis:
1 000 HUF
Madách Imre: Az Ember Tragédiája. Drámai költemény. Alexander Bernát bevezetésével. Bp., é.n., Athenaeum, XXIII+(1)+179 p. A címlap illusztrációja Basch Árpád munkája. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
19154.

Rufpreis:
1 000 HUF
Molnár Ferenc: Liliom. Egy csirkefogó élete és halála. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 143 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, több kijáró lappal.
19155.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lezsák Sándor: Békebeli éjszaka. DEDIKÁLT! Bp., 1983., Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
19156.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Vitéz György: Az ájtatos manó imája. Összegyűjtött versek. A szerző, Vitéz György (1933-2009) Kassák Lajos-díjas avantgárd költő, író által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. A Nyugati Magyar Irodalom Gyöngyszemei I. Bp., 1991, Életünk Könyvek. Ifj. Feszt László rézkarcával illusztrált: Ifj. Feszt László (1957- ): Illusztráció, rézkarc (250/26.), papír, jelzett, 15x9,5 cm. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, 3 lap laza.
19157.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
19158.

Rufpreis:
1 200 HUF
19159.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vasárnapi Könyvtár 3 kötete (Első évfolyam 1., 5., Második évfolyam 2.):  Kisfaludy Sándor: Regék a magyar előidőből. I. köt. Javított gerinccel, kötéssel.;  Czuczor Gergely: Mesék. Második rész. Hiányzó címlappal, javított gerinccel, kötéssel.;  [Zschokke Henrik]: Boldogháza. Buzditó és oktató történet. I. rész. Hátsó borító leszakadt. Bp., 1886-1889, Fraklin. Kiadói papírkötés
19160.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF