Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 448

Mátrai Zsuzsa, Auth Ede - Az Élet Egy Kabaré / Egy Kicsi Szép.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1974. VG+, kissé sérült borítóban.
16350.

Mátrai Zsuzsa, Auth Ede - Az Élet Egy Kabaré / Egy Kicsi Szép. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1974. VG+, kissé sérült borítóban.

Rufpreis:
1 600 HUF
Lugossy Éva, Hoffmann Mária - Akit Megnevelt Az Élet/ Mini Tini Panaszai.  Vinyl kislemez, 7, Stereo, Pepita, Magyarország, 1974. VG+
16351.

Lugossy Éva, Hoffmann Mária - Akit Megnevelt Az Élet/ Mini Tini Panaszai. Vinyl kislemez, 7", Stereo, Pepita, Magyarország, 1974. VG+

Rufpreis:
1 000 HUF
Horváth Attila, Cserháti Zsuzsa - Csak Hinni Kell! / Valami Mindig Történik.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1974. VG
16352.

Horváth Attila, Cserháti Zsuzsa - Csak Hinni Kell! / Valami Mindig Történik. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország, 1974. VG

Rufpreis:
1 000 HUF
Delhusa Gjon / Szűcs Judit - Érintsd Meg A Szívem / Táncolj Még!  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Pepita, Magyarország, 1977. VG+, kissé sérült borítóban
16353.

Delhusa Gjon / Szűcs Judit - Érintsd Meg A Szívem / Táncolj Még! Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Pepita, Magyarország, 1977. VG+, kissé sérült borítóban

Rufpreis:
1 000 HUF
Korda György / Kovács Kati - Lady Carneval / Dalmát Elégia.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, enyhén sérült borítóban
16354.

Korda György / Kovács Kati - Lady Carneval / Dalmát Elégia. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, enyhén sérült borítóban

Rufpreis:
1 000 HUF
Zalatnay Sarolta - Change Of Heart/ I Am A Woman.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, kopottas borítóban.
16355.

Zalatnay Sarolta - Change Of Heart/ I Am A Woman. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország. VG+, kopottas borítóban.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hungária Együttes / Payer András, Magay Clementina, Aradszky László, Major Tamás - Repül A Varázsszőnyeg / Húzd Rá A Vizeslepedőt.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország, 1968. VG
16356.

Hungária Együttes / Payer András, Magay Clementina, Aradszky László, Major Tamás - Repül A Varázsszőnyeg / Húzd Rá A Vizeslepedőt. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Mono, Qualiton, Magyarország, 1968. VG

Rufpreis:
1 000 HUF
Monyók Gabriella - Ki Mit Tud? / Vörös Golyóként.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG
16357.

Monyók Gabriella - Ki Mit Tud? / Vörös Golyóként. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG

Rufpreis:
1 000 HUF
Cliff Richard - Power To All Our Friends - Come Back Billie Jo. Vinyl kislemez, 7, Single, Pepita, Magyarország, 1973. VG
16358.

Cliff Richard - Power To All Our Friends - Come Back Billie Jo. Vinyl kislemez, 7", Single, Pepita, Magyarország, 1973. VG

Rufpreis:
1 000 HUF
Hungária Együttes - Rémlátomás/Csavard fel a szőnyeget.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Qualiton, Magyarország, 1968. VG, sérült borítóban.
16359.

Hungária Együttes - Rémlátomás/Csavard fel a szőnyeget. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Qualiton, Magyarország, 1968. VG, sérült borítóban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szécsi Pál - Carolina / Zenészballada.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+
16360.

Szécsi Pál - Carolina / Zenészballada. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+

Rufpreis:
1 000 HUF
Gilbert OSullivan - Clair / What Could Be Nicer.  Vinyl kislemez, 7, 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+
16361.

Gilbert O'Sullivan - Clair / What Could Be Nicer. Vinyl kislemez, 7", 45 RPM, Single, Pepita, Magyarország. VG+

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF