Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 448

Csézy - Mama. CD. Magneoton. Magyarország, 2010. VG+
16398.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szűcs Judith - Szeverevetlevek. Vinyl, LP, Album. Pepita, Magyarország, 1983. VG+ (belső papírtokon szakadás)
16399.

Rufpreis:
1 000 HUF
Görbe Nóra - Linda - Piros Öv - Levél Hollywoodból. Vinyl, LP, Album. Favorit, Magyarország, 1987. VG, nem saját tokjában
16400.

Rufpreis:
1 000 HUF
Korda György - Lady N. Vinyl, LP, Album. Pepita, Magyarország, 1980. VG+ (belső papírtokon szakadás)
16401.

Korda György - Lady "N". Vinyl, LP, Album. Pepita, Magyarország, 1980. VG+ (belső papírtokon szakadás)

Rufpreis:
1 000 HUF
USA For Africa - We Are The World. Vinyl, LP, Album, Stereo. Gong, Magyarország, 1986. VG
16402.

Rufpreis:
1 600 HUF
Gramofon lemezek gyűjteménye, össz. 9 db: Chappy Tánczenekar: Mecseki induló - Fox (Columbia Records), Radiola tánczenekar, énekel Fekete Pál: Nincs egyéb boldogság semmi/Kérem én csak bámulom magát (Radiola Electro Records), stb. Aranyozott félvászon kötésű albumban, borítón Gramofon lemezek Kultura hangszer- és zongoraterem, Bp., Ix., Calvin-tér 7 felirattal, hátoldalán Vidor A budapesti cég feliratával, gerince kissé saérült
16403.

Gramofon lemezek gyűjteménye, össz. 9 db: Chappy Tánczenekar: Mecseki induló - Fox (Columbia Records), Radiola tánczenekar, énekel Fekete Pál: Nincs egyéb boldogság semmi/Kérem én csak bámulom magát (Radiola Electro Records), stb. Aranyozott félvászon kötésű albumban, borítón Gramofon lemezek "Kultura" hangszer- és zongoraterem, Bp., Ix., Calvin-tér 7 felirattal, hátoldalán Vidor A budapesti cég feliratával, gerince kissé saérült

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
B. Tóth László - Pop-Tari-Top 85, Vinyl, LP, Compilation, Mixed, Magyarország 1986 (A lemez az jó VG+ állapotú azonban a borító kicsit megkopott)
16404.

B. Tóth László - Pop-Tari-Top '85, Vinyl, LP, Compilation, Mixed, Magyarország 1986 (A lemez az jó VG+ állapotú azonban a borító kicsit megkopott)

Rufpreis:
1 000 HUF
Jákó Vera - Csendül A Nóta, Vinyl, LP, Album, Magyarország 1979 (VG)
16405.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fényes Szabolcs - Mindenkinek Van Egy Álma - Fényes Szabolcs Dalai, Vinyl, LP, Compilation Magyarország 1977 (A lemez az jó VG+ állapotban van azonban a borító kicsit kopottas)
16406.

Rufpreis:
1 000 HUF
Neoton Família - Védőháló Nélkül, Vinyl, LP, Album Magyarország 1987 (VG+)
16407.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ádám És Éva - Ádám És Éva, Vinyl, LP, Magyarország 1985 (A lemez jó VG+ állapotban van azonban a borítü kicsit kopott VG)
16408.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szívbajok Ellen, Kisasszony, Szedjen Tangót! Vinyl, LP, Compilation, Magyarország 1982 (A lemez jó VG+ állapotú azonban a borító enyhén kopott)
16409.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF