Landkarten

Zahl der Lose: 98

cca 1940 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században. (Ideiglenes vázlat). Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 57x50 cm
16230.

Rufpreis:
6 000 HUF
Soproni-hegység dombortérképe, 1:45.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, a sarkain sérülésekkel, 41x54 cm
16231.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Somogyi-dombság dombortérképe, 1:150.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, körbevágott, a sarkán hiánnyal, 50x61 cm
16232.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Vasi-hegyhát, Kemeneshát dombortérképe, 1:150.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, a sarkain kis sérüléssel, 54x66 cm
16233.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Börzsöny dombortérképe, 1:100.000, Bp., HM Zrínyi Térképészeti Nonprofit Kft, 47x63
16234.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1942 Románia, Erdély, Moldova, Dobrudzsa térképe 80x100 cm Honvéd térképészeti Intézet Hajtásnyomokkal
16235.

Rufpreis:
5 000 HUF
1941 Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, a szélein gyűrődésnyomokkal, 29x41 cm. In: Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank (Posner-ny.), 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás) + 2 (térkép) t. Csak 1 térkép-melléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
16236.

Rufpreis:
1 000 HUF
1958 Balaton és környéke, Kartográfiai Vállalat, 92x57 cm
16237.

Rufpreis:
2 000 HUF
Genf térképe, reklámokkal, 16x12 cm
16238.

Rufpreis:
1 000 HUF
1974, 1977 Mohács, Sellye földtani térképe, 1:200 000, 2 db
16239.

Rufpreis:
800 HUF
1927 Budapest székesfőváros térképe, 1: 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, kis szakadásokkal, ceruzás bejegyzésekkel,  84x95 cm
16240.

Rufpreis:
6 000 HUF
1930 Karancs és a Medves, Kirándulók térképe 8. sz., 1 : 40.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadásokkal, 51x46 cm
16241.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF