1937 "Magyarosan" nyelvművelő folyóirat VI. évf. 3-4. sz., 1937. márc.-ápr. Szerk.: Zsirai Miklós, Szinnyei József. Bp., Magyar Tudományos Akadémia (Sylvester-ny.), 34-64 p. Benne érdekes nyelvészeti témájú írásokkal (pl. milyen "magyartalan" szavakat ne használjunk). Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült.
cca 1940-90 össz. 17 db okmány és igazolvány: 1955-1970 5 katonai igazolvány, egyik fénykép nélkül; 2 db MNK fényképes vezetői engedély stb., részben sérült és foltos
1941-1942 Bp., M. Kir. Igazságügyminiszter által kiállított járásbírói kinevezés, Radocsay László (1878-1968) igazságügyminiszter saját kezű aláírásával, bélyegzőjével. Hátoldalán a sepsiszentgyörgyi kir. törvényszék hivatali eskü letételét igazoló feljegyzésével.