Plakat

Zahl der Lose: 65

17278.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
17279.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Tetején sérült. 84×28,5 cm/ Vintage rare Hungarian movie poster from 1943-44, lithograph on paper, damage on the top.
17281.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1946 Ezt hirdette, ezért dolgozott a Szociáldemokrata Párt, plakát, restaurált, 84×63 cm
17282.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
1937 Fábián Imre (1926-2011): Szegedi Ipari Vásár plakátja, Szeged Városi Nyomda, hajtott, 64×48 cm
17283.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
1935 Színezett litho plakát, Vitéz Zsombory. Colombus színjáték szabadtéri előadása. Szép állapotban. 94x63cm
17284.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1930 Vipac a beteg hajak penicillinje, art deco plakát, szign. Csirkay, szép állapotban, 24×17 cm
17285.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1935 Kolorin az elegáns nő hajfestéke, kisplakát, Gádor grafikája, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
17286.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
17287.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
17288.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
17289.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1964 4th International Biennial Exhibition of Prints in Tokyo, plakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel, 101x72,5
17290.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF