Fotoapparaten, Kameras, Zubehör

Zahl der Lose: 27

Zenit 11 fényképezőgép Helios-44M, 2/58 objektívvel, tokjában, szép állapotban, nem kipróbált
12513.

Rufpreis:
3 000 HUF
9
Pentacon Praktica L fényképezőgép, Carl Zeiss Jena Tessar 50mm f/2.8 objektívvel, eredeti tokjával, működőképes állapotban, fénymérője nem tesztelt
12514.

Rufpreis:
8 000 HUF
cca 1974 Minolta Hi-Matic G fényképezőgép, Rokkor 1:2.8 f=38 mm objektívvel, eredeti sérült tokjában, hátoldalán Átvizsgálva 1991.08.19. Rendőrség címkével, nincs kipróbálva
12515.

cca 1974 Minolta Hi-Matic G fényképezőgép, Rokkor 1:2.8 f=38 mm objektívvel, eredeti sérült tokjában, hátoldalán "Átvizsgálva 1991.08.19. Rendőrség" címkével, nincs kipróbálva

Rufpreis:
1 000 HUF
13
Certo SL110 fényképezőgép, saját tokjában, nincs kipróbálva
12516.

Rufpreis:
2 000 HUF
Nokina NK4040 fényképezőgép, tartozékaival, vakuval, hordtáskában, nem kipróbált / Vintage camera with flash and other accessories, untested
12517.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zeiss Tessar 2,8 /50 objetkív exakta bajonettes, objektív sapkák nélkül
12518.

Rufpreis:
4 000 HUF
Schneider Kreuznach Xenar f: 1:3,5/90mm egy objektív sapkával
12519.

Rufpreis:
6 000 HUF
11
Sun 1:3,5-4,5 / 35 mm macro objektív egy sapkával
12520.

Rufpreis:
3 000 HUF
Flexar auto tele zoom 1:3,8-4,8 70-200 mm teleobjektív UV szűrővel, tokkal
12521.

Rufpreis:
4 000 HUF
Helios 44M-4 58mm f/2 objektív, sapkával, bőr tokban (a lencsén kis szennyeződés v. kopás)
12522.

Rufpreis:
3 000 HUF
Voigtländer Braunschweig Heliar 13,5 cm 1:4,5 (135mm f/4.5) objektív, kisebb kopásokkal (a lencse körül a feliratokat lefestették), bőr tokban
12523.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1950-1960 Zorkij (Zorki) szovjet fényképezőgép, Industar-61 52 mm f/2.8 objektívvel, eredeti, kissé kopottas bőr tokjában / Vintage USSR camera, in original, slightly worn leather case
12524.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF