Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 37

18640.

Rufpreis:
1 800 HUF
1966 Mecseki Szénbányászati Tröszt a II. ötéves tervidőszakban. Főszerk.: Garamvölgyi János. Összeáll.: Lőrincz Levente, Szabolcs Lajos. Pécs, 1966., Mecskei Szénbányászati Tröszt. Egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban.
18641.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ásványolaj és földgázipari kutatások. A Magyar Ásványolaj és Földgáz Kísérleti Intézet Közleményei 1948-1959. Közzéteszi: Freund Mihály. Szerk.: Nyúl Gyula. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói papírkötés. Megjelent 1100 példányban.
18642.

Rufpreis:
1 600 HUF
Somogyiné Kuti Ilona: Gyógyúszás. Bp., 1998. Flaccus. 90p. Kiadói papírkötésben
18643.

Rufpreis:
1 800 HUF
Lejtényi Sándor: Rovargyűjtő. Segédkönyv a középiskolai tanuló ifjúság számára. Bp., 1899, Franklin-Társulat, 132 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
18644.

Rufpreis:
1 200 HUF
14
Darányi Gyula: Közegészségtan. II. kötet, Környezeti hígiene. Bp., 1939. Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben Kissé foltos borítóval
18645.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ásványvizek és gyógyvizek. Italként fogyasztott ásványvizek és palackozásuk technológiája. Gyógyvizek ivókúrás hasznosítása. Ásvány- és gyógyvizes ivókúrák gyógyhatásai. Szerk.: Borszéki Béla. Bp., 1979., Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.
18646.

Rufpreis:
1 600 HUF
18647.

Rufpreis:
1 600 HUF
18648.

Rufpreis:
1 400 HUF
18649.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Wodetzky József: Tájékozódás a csillagos égen. A Természettudományok Elemei 3. Bp., 1936, Kir. M. Természettudományi Társulat, 45+(3) p.+ 2 t. (mellékletek). Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, felvágatlan lapokkal.
18650.

Rufpreis:
800 HUF
Max Dubrau: Wolle - Zellwolle. I. Teil: Wollkunde in Stichworten. II. Teil: Zellwollen in der Woll- und Halbwollindustrie. Schriftenreihe des Fachamtes Textil, Band 2. Berlin, 1938, Verlag der Deutschen Arbeitsfront Gmbh. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
18651.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF