Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 13

Pascal Durantel: A vadászat enciklopédiája. Pécs, 2008., Alexandra. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18599.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Vadásziskola. Szerk.: Heltay István. [Bp., 2012.], Hubertus. Harmadik, javított kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18600.

Rufpreis:
8 000 HUF
Deinert, [Bernhard]: Die Kunst des Schiessens mit der Schrotflinte. Winke und Erfahrungen aus Theorie und Praxis für Jäger [...] Berlin, 1908, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XII+210+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói szecessziós, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon Csörgey Titusz (1875-1961) ornitológus ceruzás cím- és névbejegyzésével.
18601.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bencze Lajos: A vadállomány fenntartásának lehetőségei. A vadászati ökológia alapjai. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
18602.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Tolnai Kálmán: Halat, s vadat. Szakácskönyv horgászoknak, vadászoknak. Bp., 1983. Népszava. Kiadói papírkötésben
18603.

Rufpreis:
1 400 HUF
2015-2022 Vadászévkönyv, 5 db különféle, újszerű állapotban
18605.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Vadászat Magyarországon. Szerk.: Lakatos Ernő. Bp., 1980, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval.
18606.

Rufpreis:
1 200 HUF
Millenniumi Vadászati Almanach, 2 kötet: Pest megye, Magyarország. H.n., 2001, Dénes Natur Műhely. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói műbőr-kötés.
18607.

Rufpreis:
1 600 HUF
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. . Csui. Afrikai vadásznapló. 1928. október - 1929. április. Bp., 1964-1966., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötések, kopott borítókkal. + Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18608.

Rufpreis:
1 600 HUF
Széchenyi Zsigmond: Hengergő homok+ Nahar, Bp., 1964., Szépirodalmi. Félvászon-kötésben, szakadt papírborítóban
18609.

Rufpreis:
1 600 HUF
2 db vadászat témájú könyv: Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Ford.: Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, javított kiadói papír védőborítóban. + Bédrich Machulka: Vadcsapáson Afrikában. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18610.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Dózsa István: Vadállatok között. Búvár 15. Bp.,1961., Móra. Köpeczi Bócz István rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikáció?)
18611.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF