Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Lesznai Anna (szerk.):Virágos szerelem. Magyar szerelmes versek gyűjteménye. Összeállította és színes rajzokkal ellátta -  Bp., 1932. Pantheon. (Hungária ny.) 139+[1] p. Megjelent összesen 1200 példányban. Kiadói félvászon kötésben
18843.

Rufpreis:
3 000 HUF
Petőfi Sándor újabb költeményei. 1847-1849. II. kötet. Pest, 1861, Emich Gusztáv. 288+IV p. Második kiadás. Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Petőfi arcképével. Gerincen kissé sérült
18844.

Rufpreis:
3 000 HUF
Choderlos de Laclos, [Pierre Ambroise François (1741-1803)]: Veszedelmes viszonyok. Ford. és az utószót írta: Örkény István. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötésben, kiadói illusztrált kartontokban, a gerincen és a tokon kis kopásnyomokkal. Számozott (421./1100) példány.
18845.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18846.

Rufpreis:
4 000 HUF
18847.

Rufpreis:
6 000 HUF
Paulo Coelho: Az alkimista. Ford.: Simkó György és Piros Ákos. Bp., 2005, Athenaeum 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Paulo Coelho (1947- ) által aláírt példány!
18848.

Rufpreis:
3 000 HUF
16
Karinthy Frigyes: Két hajó. Novellák. Bp.,1915, Athenaeum, 204+4 p. Első kiadás. Kiadói a papírborítóval, részben felvágatlan
18849.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Pál Károly: Arany János magyar irodalomtörténete. Közzéteszi és bevezetéssel ellátta: - - . Bp., 1911, Franklin-Társulat, 222 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült, több lap (35-46. old.) kijár. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18850.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Gárdonyi Géza (Mummery Róbert): A világjáró angol. Kalandos regény. Bp., 1894, Rozsnyai Károly (Neuwald Illés-ny.), 123+(5) p. Első kiadás. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
18851.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
21
Báró Eötvös József: Elbeszélések. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
18852.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fejes Endre: Gondolta a fele. Első kiadás! Dedikált! Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18853.

Rufpreis:
3 000 HUF
11
Fejes Endre: A hazudós. Első kiadás! Dedikált! Bp., 1977, Magvető. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált.
18854.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF