Spielzeuge Zahl der Lose: 101
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2894818
12922
440
Toys, board-games
Mamos Ingrid építő játék eredeti dobozában
2894813
12923
440
Toys, board-games
Poli Kvadri (jugoszláv legó) építőjáték eredeti dobozában 2894778
12924
440
Toys, board-games
Kvíz-játék retro dobókockás szóalkotó játék, játékszabállyal, m: 8 cm
2894804
12925
440
Toys, board-games
Régi pin up francia kártya, 108 lap 2894801
12926
440
Toys, board-games
Régi francia kártyák, 104 lap 2894796
12927
440
Toys, board-games
Ferd. Piatnik & Söhne Wien tartotkártya pakli, több pakliból válogatva, 54 lap
2894793
12928
440
Toys, board-games
Francia kártya pakli, hiányos
2894791
12929
440
Toys, board-games
Dohány- és Ajándékbolt Vállalat magyar kártya, teljes pakli 2887215
12930
440
Toys, board-games
Művészeti kvartett, XIX. század magyar festészete, művészettörténeti kártyajáték, teljes, 40 db kártyalappal, színes képekkel illusztrálva, Képzőművészeti Kiadóvállalat Bp., eredeti dobozában, belsejében a játékkártyák bontatlan csomagolásban 2842071
12931
440
Toys, board-games
1970. dobozos fa játék. Kopott, sérült doboz.
2836100
12932
440
Toys, board-games
1962 Pajtás fémépítő. Eredeti sérült dobozában, leírással, hiányos.
2889578
12933
440
Toys, board-games
Ford Taunus lendkerekes játékautó, műanyag és fém, jelzett: E. Flim Lemez (Lemezárugyár). Alján kis rozsdafoltokkal, hátulján olvadás nyomával. 17x6,5x5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF