https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 31

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
13805.

Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Adalékok Balatonfüred történetéhez a kezdetektől 1945-ig. Veszprém, 1988, Városi Tanács. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1930-1940 Balaton, Siófok, fürdőzők, Caola reklám, Szendrő István pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17,5×23 cm
13806.

cca 1930-1940 Balaton, Siófok, fürdőzők, Caola reklám, Szendrő István pecséttel jelzett, feliratozott fotója, 17,5×23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Balatoni képek vegyes tétele (fotó, rajz, metszet), különféle forrásokból 9 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm
13807.

Balatoni képek vegyes tétele (fotó, rajz, metszet), különféle forrásokból 9 db modern nagyítás, 21x15 cm és 10x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1971 Balatonfüred, Kisfaludi Strobl Zsigmond Gyík c. szobra az Anna Grand Hotel előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x16,5 cm
13808.

1971 Balatonfüred, Kisfaludi Strobl Zsigmond "Gyík" c. szobra az Anna Grand Hotel előtt, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 21x16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1973 Balatonszemesen és a Balaton mellett készült fényképek, 11 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datált, 9x14 cm és 14x9 cm
13809.

1973 Balatonszemesen és a Balaton mellett készült fényképek, 11 db vintage fotó ezüst zselatinos fotópapíron, többsége datált, 9x14 cm és 14x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1947-1948 Balatonszárszói részletek, 13 db fotó, 6×9 cm
13810.

1947-1948 Balatonszárszói részletek, 13 db fotó, 6×9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Eötvös Károly: Eötvös Károly balatoni utazásai. Eötvös Károly Utazás a Balaton körül és a A balatoni utazás vége c. műveiből vál. és szerk. Kisbán Gyula. Bp., 2011., Fiesta. Kiadói kartonált papírkötés.
13811.

Eötvös Károly: Eötvös Károly balatoni utazásai. Eötvös Károly Utazás a Balaton körül és a A balatoni utazás vége c. műveiből vál. és szerk. Kisbán Gyula. Bp., 2011., Fiesta. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés.
13812.

Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
13813.

Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1972 Óbuda, hajók a rakpartnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 19x17,5 cm
13814.

1972 Óbuda, hajók a rakpartnál, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 19x17,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
2
1971 Balatonfüred, móló hajókkal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm
13815.

1971 Balatonfüred, móló hajókkal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 24x17 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
3
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. hn., 2012, Fapadoskönyv. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, volt könyvtári példány.
13816.

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. hn., 2012, Fapadoskönyv. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse