Bücher: Technik

Zahl der Lose: 23

Hoffmann Viktor: A fényképezés útmutatója. Bp., 1917, A Fény, (8)+176+(12) p. + XII t. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hirdetésekkel. Átkötött félbőr-kötésben.
18718.

Rufpreis:
5 000 HUF
HAFA Könyvtár (Hevesy Iván) 13 kötete: 20., 26-27., 28-31., 32-33., 41., 42-44., 45-48., 49-52., 53-54., 55-57., 58-62., 71-74., 75-78. számok. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
18719.

Rufpreis:
5 000 HUF
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
18720.

Rufpreis:
2 400 HUF
18721.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Áfra Nagy János: A magyar iparostanoncoktatás története. A szerző, Áfra Nagy János (1901-1984) által Imre Sándor (1877-1945) pedagógus, egyetemi tanár, művelődéspolitikus részére DEDIKÁLT példány. Ipari Szakkönyvtár 33-35. Bp.,[1939.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 254 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, az elülső táblán ütődésnyomokkal.
18722.

Rufpreis:
5 000 HUF
Fr. Willy Frerk: Photofreund Jahrbuch 1934. Berlin, Photokino Verlag. Kiadói vászonkötésben, javított gerinccel
18723.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Fr. Willy Frerk: Photofreund Jahrbuch 1925/26. Berlin, Guido Hackebeil. Kiadói vászonkötésben, javított gerinccel
18724.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára bélyegzőkkel.
18725.

MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, "Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára" bélyegzőkkel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. Bp., 1903., Műszaki Irodalmi és Nyomdai Rt., 8+322+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, bejelölésekkel, a címlapon névbélyegzésekkel.
18726.

Rufpreis:
2 000 HUF
1965 Groma Géza: Fémfizika. Az OMBKE Fémkohászati Szakosztály Csepeli Csoport által rendezett tanfolyam anyaga. Kézirat gyanánt. IV+208 p. (+ ábra-mellékletek). Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18727.

Rufpreis:
2 000 HUF
18728.

Rufpreis:
2 000 HUF
Scott Kelby: A Digitális fotós könyv 1. (2. kiadás). Bp., 2013, Perfact-Pro Kft. Kiadói papírkötés.
18729.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF