Bücher: Religion

Zahl der Lose: 50

Johann Arnds Sechs Bucher vom wahren Christenthum nebst dessen Paradiesgartlein und dem Bericht von dem Leben und Absterben des Verfassers. Neu hrsg. von Dr. Johann Friedrich von Meyer. Frankfurt am Main, Hozzákötve: Johann Arnds Paradiesgärtlein. 1857., H. L. Brönner, VI+2+588; IV+167+1 p. Vierte Auflage. Korabeli aranyozott gerincű vakonyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
18775.

Johann Arnd's Sechs Bucher vom wahren Christenthum nebst dessen Paradiesgartlein und dem Bericht von dem Leben und Absterben des Verfassers. Neu hrsg. von Dr. Johann Friedrich von Meyer. Frankfurt am Main, Hozzákötve: Johann Arnd's Paradiesgärtlein. 1857., H. L. Brönner, VI+2+588; IV+167+1 p. Vierte Auflage. Korabeli aranyozott gerincű vakonyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.

Rufpreis:
3 000 HUF
18776.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
3 db régi imakönyv 1867 Rózsafüzér metszetekkel, megviselt állapotban
18777.

Rufpreis:
2 400 HUF
Gömbös Tamás: A szerzetes és lovagrendek címerei és viseletei. A protestáns egyházak jelképei, a szentek jelképes ábrázolása címerekben. H.n., 1993. k.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18778.

Rufpreis:
2 400 HUF
Walser Izsó után Varga Mihály: Örök imádás. Csongrád-Csány, 1900. 863p. Aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással
18779.

Rufpreis:
2 400 HUF
1887 Kalauz a népiskolai nevelő-oktatás terén. Katholikus paedagogiai folyóirat. I. évfolyam. Szerk.: Regéczy József. Nagyszombat, 1887., Horovitz Adolf, 4+288 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, jegyzetekkel, intézményi bélyegzésekkel és névbélyegzéssel.
18780.

Rufpreis:
1 600 HUF
Methodus infirmos providendi ad rubricas ritualium exacta, pro commoditate curatorum, et utilitate aegrotantium edita. Strigonii, 1825, Josephum Beimel, 142 p. Német és latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az utolsó lap hiányzik, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, possessori névbejegyzésekkel.
18781.

Rufpreis:
4 000 HUF
Röck Gyula: Az Antikrisztus és a hamispróféta. Dombóvár, 1940. Bagó Mihály. Kiadói papírkötésben 192p.
18782.

Rufpreis:
4 000 HUF
18783.

Rufpreis:
3 000 HUF
A keresztyén Anyaszentegyház Történetei a Protestáns Oskolák és Családok számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben
18784.

A' keresztyén Anyaszentegyház Történetei a' Protestáns Oskolák' és Családok' számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben

Rufpreis:
3 000 HUF
Thúry Etele - Hodossy Lajos: Jöjj, mondjunk hálaszót... A veszprémi református gyülekezet története. Veszprém, 1999, Veszprémi Református Egyházközség. Kiadói papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
18785.

Rufpreis:
2 000 HUF
[Albach József Szaniszló (1795-1853)] J. S. Albach: Heilige Anklänge. Gebete für katolische Christen. Pest, 1853, Julius Müller. Egészoldalas acélmetszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli bársonyborítású, fémveretes, kapcsos kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító sérült, belül a lapok épek.
18786.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF