Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságoskönyve. (A melki apátsági könyvtár 2484. sz. kódexének facsimile kiadása). Bp., é.n., Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott műbőr-kötés, kísérőfüzettel, díszdobozban, jó állapotban.
18941.

Rufpreis:
6 000 HUF
1899 A Hét, politikai és irodalmi szemle. Szerk. és kiadja: Kiss József. XIX. kötet. (1899. január-június). Bp., 1899, A Hét Kiadóhivatala (Athenaeum-ny.), (4)+432 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel, ex libris-szel.
18942.

Rufpreis:
6 000 HUF
Lion Feuchtwanger: Goya. Bp., 1956. Új Magyar. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóval. Vas István fordító áltat DEDIKÁLT!
18943.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
18944.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
18945.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Búvár zsebkönyvek 41 kötete valamint 3 kötet Kolibri könyv. Változó állapotban.
18946.

Rufpreis:
5 000 HUF
10 erdélyi szerző 1-1 szépirodalmi munkája. Wass Albert: A bujdosó imája. Tamási Áron: Virágveszedelem. Sipos Domokos: Vajudó idők. Nyirő József: Madéfalvi veszedelem. Kemény János: Kutyakomédia. Kacsó Sándor: Lélekvesztőn. Ignácz Rózsa: Ünnepi férfiú. Gulácsy Irén: Hamueső. Beke György: Búvópatakok. Áprily Lajos: A láthatatlan írás. Vegyes kötésben, változó állapotban.
18947.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jókai Mór: Mór Újabb Regényei 9 kötet. Bp.,1893, Révai, Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Aufrecht és Goldschmied, Gottermayer N. könyvkötő Budapesten, kopásnyomokkal.
18948.

Rufpreis:
5 000 HUF
4 db Fekete István kötet: Hajnal Badányban, Régi Karácsony, Gyeplő nélkül, Vadászatok erdőn, mezőn. klf kiadások
18949.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
18950.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the dUrbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!
18951.

Hardy, Thomas: Egy tiszta nő. (Tess of the d'Urbervilles). Ford.: Szabó Lőrinc. Kass János illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (935./1300) példány!

Rufpreis:
3 000 HUF
Karinthy Frigyes: Krisztus vagy Barabbás. (Háború és béke). Bp., [1918], Dick Manó (Korvin-ny.), 155+(4) p. Első kiadás. A borító illusztrációja Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti papírborító bekötve.
18952.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF