Keramiken

Zahl der Lose: 260

Böröcz Márta, kerámia tál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
11012.

Rufpreis:
1 800 HUF
Pesthidegkúti váza a Korall sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11013.

Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján kis lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Goebel hörcsög. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11014.

Rufpreis:
6 000 HUF
Böröcz Márta, puttós fali konzol, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
11015.

Rufpreis:
4 000 HUF
Péter Mária retró fali tál, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11016.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre. Mázas kerámia fali dísz, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11017.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bod Éva: Hólyagos tálka. Jelzés nélküli mázas kerámia, kis restaurálás nyommal. d: 17 cm
11018.

Rufpreis:
5 000 HUF
Antalfiné Szente Katalin: Fehér ruhás lány. Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátla 18 cm
11019.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Gorka Géza (1894-1971): Kiöntő. Mázas festett kerámia, jelzett (Nógrádverőce), m:13 cm
11020.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, kis vízkőnyomok, d: 17 cm
11021.

Rufpreis:
6 000 HUF
Fórizsné Sárai Erzsébet: Figurális váza. Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11022.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Jójárt Erzsébet (1940-): Váza, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11023.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF