Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten - Fortsetzung

Zahl der Lose: 119

1861. Széki Gróf Teleki László halálának emlékéül Sn emlékérem (41mm) T:VF oxidáció Hungary 1861. Count László Teleki IV de Szék Sn commemorative medallion (41mm) C:VF oxidation
31685.

1861. "Széki Gróf Teleki László halálának emlékéül" Sn emlékérem (41mm) T:VF oxidáció Hungary 1861. "Count László Teleki IV de Szék" Sn commemorative medallion (41mm) C:VF oxidation

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A Ferenc József koronázása Budán Ag zseton. I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII (3,33g/20mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A Coronation of Franz Joseph in Buda Ag jeton (3,33g/20mm) C:XF
31686.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "I FERENCZ JÓSEF I K AVSZTRIAI CSÁSZÁR / BIZALMAM AZ ŐSI ERÉNYBEN - MAGYAR KIRÁLYÁ KORONÁZTATOTT BVDÁN MDCCCLXVII" (3,33g/20mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton (3,33g/20mm) C:XF

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1879. Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke Cu emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:XF patina, karc
31687.

1879. "Emlék Érem Székesfehérvári 1879 évi orsz. kiállítás / Gróf Zichy Jenő a kiállítás elnöke" Cu emlékérem füllel. Szign.:K.S. (32mm) T:XF patina, karc

Rufpreis:
5 000 HUF
1890. Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon / Az érdem jeléül kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Knopp és Steiner Budapesten (55mm) T:AU patina, kopott ezüstözés
31688.

1890. "Alföldi és Délmagyarországi Általános Kiállítás Aradon / Az érdem jeléül" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Knopp és Steiner Budapesten (55mm) T:AU patina, kopott ezüstözés

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1894. Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója bronz emlékmedál füllel (29mm) + 1902. Kossuth Lajos 1802-1902 kétoldalas Cu emlékérem füllel (29mm) + DN Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség - 1848 kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel (31mm) T:VF,F
31689.

1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" bronz emlékmedál füllel (29mm) + 1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" kétoldalas Cu emlékérem füllel (29mm) + DN "Kossuth Lajos / Szabadság, egyenlőség, testvériség - 1848" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel (31mm) T:VF,F

Rufpreis:
4 000 HUF
~1920. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott
31690.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" ezüstözött bronz díjérem (36mm) T:XF ph. ezüstözés lekopott

Rufpreis:
1 000 HUF
1934. Esti Kurir - Tehetségkutató és propaganda versenyének emlék érme 1934 egyoldalas ezüstözött bronz emlékplakett (100x80mm) T:2 patina
31691.

1934. "Esti Kurir - Tehetségkutató és propaganda versenyének emlék érme 1934" egyoldalas ezüstözött bronz emlékplakett (100x80mm) T:2 patina

Rufpreis:
3 000 HUF
1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest bronz medál füllel (30mm) T:AU
31692.

1934. Hungaria óceánjáró / Az első Duna-tengeri Hajó Budapest" bronz medál füllel (30mm) T:AU

Rufpreis:
2 000 HUF
1935. America - Europa - Asia - Oceania - Africa / IV. K.I.E. Nemzeti Konferencia Debrecen kétoldalas bronz emlékérem (40mm) + Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1988. Szent István bronz emlékérem (25mm) T:1 patina
31693.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1937. FMG 1927-1937 egyoldalas bronz sportplakett. Szign.: Breznay (47x35mm) T:1- ph.
31694.

1937. "FMG 1927-1937" egyoldalas bronz sportplakett. Szign.: Breznay (47x35mm) T:1- ph.

Rufpreis:
1 200 HUF
1948. Gutenberg Szakmai Versenyének I. díja - Lantos László / A Hungári Hirlapnyomda Rt. osztályvezetőitől bronz plakett LE (Ludvig Ede) beütéssel, márvány alapon, eredeti, kopott tokban (122x87mm) T:2
31695.

1948. "Gutenberg Szakmai Versenyének I. díja - Lantos László / A Hungári Hirlapnyomda Rt. osztályvezetőitől" bronz plakett "LE (Ludvig Ede)" beütéssel, márvány alapon, eredeti, kopott tokban (122x87mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
1958. Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-
31696.

1958. "Fényképkiállítás Székesfehérvár 1958 - II. díj" bronz díjplakett (39x68) érem rátéttel (30mm), márványtalapzathoz rögzítve (65x100x15mm) T:2,2-

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF