Drucksachen

Zahl der Lose: 477

1907 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XIV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
16096.

Rufpreis:
5 000 HUF
1907 Alsó-Tátrafüred Gyógyfürdő vendéglista nyomtatvány, foltos, szakadással (pl. gróf Andrássy Manó, Windisch-Gräetz Lajos, stb.)
16097.

Rufpreis:
2 000 HUF
1908 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XV kötet, , korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban
16098.

Rufpreis:
5 000 HUF
1910, 1932 Az Erdélyi Kárpát Egyesület EKE két estélyre szóló meghívója szakadásokkal
16099.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1910 Ricordo di Roma, leporelló album 26 db képpel (közte egy panorámakép), térképpel, dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, a borítón némi kopással, 17,5x13 cm
16100.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1910 Tudja-em ár, mi az újság? Megint itt van a Kis Újság! reklámlap, sérült
16101.

cca 1910 "Tudja-em ár, mi az újság? Megint itt van a Kis Újság!" reklámlap, sérült

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910 Lago Maggiore, album 32 db nagyméretű, fekete-fehér fotóval, kiadói tűzött papírkötésben, a borítón kisebb törésnyomokkal, néhány kijáró lappal, 25x20 cm
16102.

Rufpreis:
1 600 HUF
cca 1910 Paris / Párizs, nagyméretű album 24 db fekete-fehér képpel, kissé sérült borítóval, 29,5x23,5 cm
16103.

Rufpreis:
2 000 HUF
1910 Humoros vers New yorki nagynéniről pajzán rajzzal
16104.

Rufpreis:
1 000 HUF
16105.

Rufpreis:
1 600 HUF
1911 Helsingfors - Helsinki, a finn főváros látványosságait bemutató album, 48 db fekete-fehér képpel, zsinórfűzéses papírkötésben, jó állapotban, 18x13cm
16106.

Rufpreis:
3 000 HUF
1912 Égi Világosság statisztikai folyóirat XIV. évfolyam, egészvászon kötésben, kopottas állapotban, 672p
16107.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF