Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 523

Gellér B. István (1946-2018): Egyedi kollázs. Jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 51x31 cm (teljes méret)
10012.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
10013.

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53
Gráber Margit (1896-1993): Tükörből, 1982. Olaj, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli pecséttel. 60×50 cm.
10014.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Amerigo Tot (1909-1984): Négy szentek, 1984. 6 db grafika mappában. Ofszet, papír. Jelezve jobbra lent. Kiadói vászonborítású, fém veretekkel díszített mappában. 23,5×21,5 cm. Rendkívül ritka album, gyűjtői darab! / Amerigo Tot (1909-1984): Four saints, 1984. 6 ofset prints on paper, all of them signed. In original album. Very rare collectors item! 23,5×21,5 cm
10015.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): The point is the packaging. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 80x60 cm.
10016.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Dont let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm.
10018.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Székács Zoltán (1954-): Marokkó. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.
10019.

Székács Zoltán (1954-): "Marokkó". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Vogel Ádám (1986-): Amonthep. Akril, olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 100x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10020.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Vogel Ádám (1986-): The living world. Akril, vegyes technika, vászon. Jelzett a hátoldalán. 100x40 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10021.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10022.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
10023.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF