Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 328

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:1- patina
32056.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:1- patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Lapis András (1942-) 1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988 kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina
32057.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lapis András (1942-) 1988. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988 kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1-
32058.

Rufpreis:
1 400 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1991. Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)
32059.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
1 600 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva Lesikló I. 1947 (50mm) T:1-,2
32060.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas bronz díjérem (50mm) T:AU,XF patina
32061.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Madarassy Walter (1909-1994) 1930. Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korrózió
32062.

Madarassy Walter (1909-1994) 1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" aranyozott bronz díjérem mellszalagon (40mm) + 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (40mm) + DN Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye" kétoldalas bronz díjérem mellszalagon T:2,2- ph, sérült mellszalag, korrózió

Rufpreis:
3 000 HUF
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 bronz díjérem Arkanzas Bp. gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.
32063.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina TP 1800.

Rufpreis:
2 000 HUF
Molnár Elek (1916-1994) 1976. Spartacus Turisták II. Rákóczi Ferenc Jubileumi Emléktúrája kerámia emlékérem akasztólyukkal (120mm) T:1-
32064.

Rufpreis:
1 400 HUF
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen Ludvig E. Budapest beütés (35mm) T:2
32065.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rajki László (1939-) 1983. Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna
32066.

Rufpreis:
4 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1930. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon 1500 M - ORSZÁGOS GYORSKORCSOLYÁZÓ VERSENY - I. DÍJ - 1925. I. 27. gravírozással (49x61mm) T:1-,2 patina HP 2210.
32067.

Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1500 M - ORSZÁGOS GYORSKORCSOLYÁZÓ VERSENY - I. DÍJ - 1925. I. 27." gravírozással (49x61mm) T:1-,2 patina HP 2210.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF